KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Květen 2016


Deskové hry.Procvičujeme násobilku

13. května 2016 v 22:55 Recenze

Deskové hry.Procvičujeme násobilkuZábavná alternativa k nudným sloupcům s příklady.

Hry jsou určeny především žákům prvního stupně základních škol, kteří se seznamují s násobilkou, jejich rodičům a učitelům. Prostřednictvím deskových her se děti pobaví a netradiční, zábavnou formou procvičí násobení a dělení celých čísel, malou i velkou násobilku. Je možné volit ze 4 herních plánů podle zaměření početních příkladů či pohádkových prostředí:

- Výprava do pohádek (malá násobilka 0, 1, 2, 3, 4, 5)
- Útěk od strašidel (malá násobilka 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
- Čarodějova kniha (malá násobilka 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
- Honba za pokladem (velká násobilka)

Pravidla hry:
Základem je jednoduchost. Ke hře potřebujeme hrací kostku a odpovídající počet figurek. Případně papír a tužku k řešení slovních úloh. Hráči procházejí od políčka START po CÍL a plní uvedené úkoly. Začíná hráč, kterému padne nejvyšší číslo. Hodí-li v průběhu hry šestku, hází ještě jednou. Na políčko CÍL vstoupí jen tehdy, padne-li mu přesné číslo. Specifická pravidla jsou pak uvedena přímo vespod herních plánů. Veškerá pravidla je možné upravovat tak, aby více vyhovovala potřebám hráčů. Bude-li se například hra líbit i mladším sourozencům, mohou se do hry zapojit i bez počítání příkladů.

Edice deskových her nabízí:
- Logopedické deskové hry
- Deskové hry. Procvičujeme vyjmenovaná slova.
- Deskové hry. Procvičujeme angličtinu.
- Deskové hry. Procvičujeme němčinu.
- Deskové hry. Procvičujeme ruštinu.
- Deskové hry. Procvičujeme španělštinu.MATEMATIKA HROU. NIKDY NEBYLO PRO DĚTI JEDNODUŠŠÍ NAUČITI SE NÁSOBILKU.
ZKOUŠELA JSEM TUTO HRU HRÁT S DĚTMI A BAVILO MĚ TO.
JE TO CELKEM JEDNODUCHÉ. POTŘEBUJETE KLASICKOU HERNÍ KOSTKU,JAKO TŘEBA OD ČLOVĚČE NEZLOB SE A PAK TAKY FIGURKY,SE KTERÝMI POSTUPUJETE OD STARTU PO CÍL.
CESTOU PLNÍTE RŮZNÉ POČETNÍ ÚLOHY. TYTO DESKOVÉ JSOU JAKO KINDER VAJÍČKO NEBO JAKO ŠAMPON DVA V JEDNOM.
HRA SPOJENÁ S UČENÍM. TAKHLE SI TO DĚTI PAMATUJÍ NEJLÉPE.
DOPORUČUJEME.

Koupit můžete zde:

Grey

13. května 2016 v 22:52 Recenze

GREYStrhující erotický román Padesát odstínů šedi očima Christiana Greye.

Prostřednictvím jeho vlastních slov, myšlenek, úvah a snů nabízí E L James jiný pohled na milostný příběh, který uchvátil miliony čtenářů po celém světě.

CHRISTIAN GREY má rád kontrolu v každé situaci. Jeho život je uspořádaný, disciplinovaný a naprosto prázdný - až do dne, kdy do jeho kanceláře vpadne půvabně neohrabaná a rozevlátá Anastasia Steeleová. Po jejím odchodu se na ni Christian snaží zapomenout, ale místo toho se zmítá v bouři emocí, kterým nerozumí ani jim nedokáže odolat. Vypadá to, že na rozdíl od žen, s nimiž se stýkal dřív, do něj Ana vidí - že přes masku úspěšného obchodníka užívajícího si luxusní životní styl pronikne až do Christianova chladného a zraněného srdce.

Zažene vztah s Anou děsivé zážitky z dětství, které Christiana každou noc pronásledují? Nebo jeho temné sexuální touhy, tendence ovládat druhé a zničující sebenenávist Anu odradí a zničí křehkou naději, kterou mu dává?


NA TUTO KNIHU JSEM BYLA MOC ZVĚDAVÁ A NATĚŠENÁ, PROTOŽE JSEM O NÍ SLYŠELA HODNĚ POZITIVNÍCH KOMENTÁŘŮ.
MOJE NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA JI OPĚVOVALA STÁLE DOKOLA, TAK JSEM SE ROZHODLA SI JI TAKÉ POŘÍDIT A SAMOZŘEJMĚ SI JI PŘEČÍST.
PTÁTE SE PROČ MI JI NEPŮJČILA,ABYCH SI JI PŘEČETLA?
ZKRÁTKA,ONA JI ČTE POŘÁD DOKOLA A DOKOLA.
JÁ PROZATÍM ČETLA KNIHU JEN JEDNOU, JE DOCELA VELKÁ,ALE UDĚLALA JSEM SI NA NI ČAS A ZA DVA VEČERY JSEM JI MĚLA PŘEČTENOU. A NEZKLAMALA.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

Mami,tati,já těm zlomkům nerozumím-2.stupeň ZŠ

13. května 2016 v 22:48 Recenze

Mami,tati,já těm zlomkům nerozumím-2.stupeň ZŠ
Zlomky vaše dítě ani vás nezlomí

Jak na problémy s počítáním se zlomky? Jak pomoci dítěti, které např. neustále chybuje při sčítání zlomků a součet čitatelů lomí součtem jmenovatelů zlomků? Jak vysvětlit dělení zlomků? Jaký je vztah mezi zlomky, desetinnými čísly a racionálními čísly? Na tyto otázky dává odpověď druhý díl publikace "Mami, tati, já těm zlomkům nerozumím". Postupně a názorně jsou vysvětlovány procesy krácení a rozšiřování zlomků, v metodických řadách pak operace sčítání, odčítání, násobení a dělení zlomků. Učivo je procvičováno na příkladech i slovních úlohách. Hravou a příjemnou formou přispívá publikace k tomu, aby se děti mohly zbavit problémů při počítání se zlomky a při pochopení tohoto důležitého učiva. Pokud se dětem podaří zvládnout učivo o zlomcích, nemusí mít v budoucnu problémy při úpravách algebraických výrazů, ale i s rovnicemi a v dalším matematickém učivu, jako je např. kombinatorika nebo pravděpodobnost.
- RNDr. Růžena Blažková, CSc., Katedra matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Mgr. Irena Budínová, Ph.D.: Působí na katedře matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, kde vyučuje některé matematické disciplíny a také didaktiku matematiky. Dlouhodobě se zabývá Montessori pedagogikou a výukou matematiky zážitkovou metodou. Orientuje se na práci s matematicky nadanými žáky, ale také se snaží hledat cesty k matematice pro ty žáky, kteří jsou přesvědčeni, že na ni "nemají buňky".

ZLOMKY,ZLOMKY,ZLOMKY.
ACH TY ZLOMKY.
DOKÁŽÍ POTRÁPIT NEJEDNOHO Z NÁS.
KDO CHCE DOSTAT Z MATEMATIKY JEDNIČKU, MUSÍ ZLOMKY PERFEKTNĚ OVLÁDAT.
S TOUTO KNÍŽKOU NENÍ NIC LEHČÍHO.
DŮLEŽITÉ JE STÁLE TRÉNOVAT A POSTUPOVAT OD JEDNODUCHÝCH PŘES SLOŽITĚJŠÍ AŽ K NEJSLOŽITĚJŠÍM. A VĚŘTE MI, ŽE PAK VÁM TO PŮJDE JAKO PO MÁSLE.
A JEDNIČKA Z MATEMATIKY JE ZARUČENÁ.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:


Tanec s vlky

13. května 2016 v 22:34 Recenze

Tanec s vlky

Krátce po skončení války Severu proti Jihu je voják Severu vyznamenaný za statečnost John Dunbar převelen do pevnosti na území Indiánů. S nimi se po počáteční nedůvěře postupně sbližuje až do té míry, že přijímá nové indiánské jméno Ten, který tančí s vlky. Jeho nový život je však násilně přerušen ve chvíli, kdy do pevnosti dorazí další vojáci… Podle knihy Michaela Blakea byl natočen stejnojmenný film s Kevinem Costnerem, který získal sedm Oscarů.


NEZAPOMENUTELNÝ FILM S KEVINEM COSTNEREM V HLAVNÍ ROLI. MOC SE MI LÍBIL,KDYŽ JSEM HO POPRVÉ VIDĚLA.NYNÍ PO LETECH SE K NĚMU MOC RÁDA VRACÍM, OVŠEM NYNÍ NIKOLI VE FILMOVÉM PROVEDENÍ NÝBRŽ V KNIŽNÍ FORMĚ.
HLAVNÍ HRDINA KNIHY JOHN JE VYZNAMENANÝM VOJÁKEM A PO VÁLCE SE DOSTANE NA MÍSTO POBLÍŽ INDIÁNŮ, SE KTERÝMI POSTUPNĚ NAVÁŽE PŘÁTELSTVÍ. A JAK JE TO S TÍM TANCEM S VLKY? ČTĚTE A VŠE SE DOZVÍTE.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

S kuchařem kolem světa?

13. května 2016 v 22:27 Recenze

S kuchařem kolem světa?


Světem cizokrajných chutí vás provede sympatický kuchař Fred Chesneau, který i v těch nejexotičtějších zemích dokáže objevit přesně to pravé pro váš mlsný jazýček. Zavede vás do dalekého Japonska, okusíte speciality z Maroka nebo Bali, zastavíte se i ve Španělsku nebo Dánsku. Opravdový gurmán Fred Chesneau, kterého znáte z francouzského televizního pořadu, vám představí suroviny typické pro danou zemi a naučí vás je používat.VŽDYCKY JSEM SI PŘÁLA CESTOVAT KOLEM CELÉHO SVĚTA.
NIKDY MI TO NEBYLO UMOŽNĚNO,AŽ ALESPOŇ NYNÍ - ČÁSTEČNĚ.
MĚLA JSEM MOŽNOST CESTOVAT KOLEM SVĚTA S KUCHAŘEM FREDEM Z TÉTO KNIHY.
KAŽDÁ ZEMĚ MÁ SVOU SPECIALITU A FRED JE ODBORNÍKEM NA JÍDLO NA PRAVÉM MÍSTĚ.
KDYŽ FRED ŘEKNE, ŽE JE TO DOBRÉ, TAK TO URČITĚ DOBRÉ JE I PRO TY NEJMLSNĚJŠÍ Z VÁS.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

2.pozvánka

13. května 2016 v 22:20 Informace

Pozvánka

3. května 2016 v 16:13 Informace