KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Duben 2016

3.pozvánka

28. dubna 2016 v 21:38 Informace

Grey

25. dubna 2016 v 21:09 Recenze

GREY

PRÁVĚ ZAČÍNÁM ČÍST

2.Pozvánka

25. dubna 2016 v 21:08 Informace

Harry Potter a Fénixův řád

19. dubna 2016 v 22:02 Recenze

Harry Potter a Fénixův řád
Pátý díl příběhů mladého čarodějnického učně Harryho Pottera a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony. Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. To, co zažijí, už nejsou jen neškodná dobrodružství!HARRY POTTER JE MOJE OBLÍBENÁ FILMOVÁ POSTAVA.
A PO PŘEČTENÍ KNIŽNÍ VERZE SE STAL I MOU OBLÍBENOU KNIŽNÍ POSTAVOU.
TATO KNIHA JE JIŽ PÁTÝM POKRAČOVÁNÍM VELEÚSPĚŠNÉ SÉRIE O MLADÉM ČARODĚJI HARRY POTTEROVI. HARRY POTTER ZTĚLESŇUJE VŠECHNY KLADY ŽÁKA VE ŠKOLE V BRADAVICÍCH. JAKO VŽDY I TENTOKRÁT MU PO BOKU STOJÍ VĚRNÍ PŘÁTELÉ, PŘEDEVŠÍM HERMIONA A RON.
ČTENÍ SE MI MOC LÍBÍ.
DOPORUČUJI.
Jak vlastně vznikl Harry Potter?


O Vánocích v roce 1993 se ocitla J. K. Rowlingová sama s dítětem, bez peněz, bez práce. Neměla na slušné bydlení, s dítětem přebývala v nevytopené garsonce. Každý den vzala dítě ven a zašla do edinburské kavárny Nicolson's, kde seděla nad jedním šálkem kávy a zatímco její malá spala, ona vymýšlela příběh o Harrym. Když skončila vyšel jí příběh o 80 tisících slovech. V roce 1996 její rukopis přijal agent a prodal nakladatelství Bloomsbury. Tak se začal psát příběh Harryho Pottera.
KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Řecký slovník na cesty

19. dubna 2016 v 21:59 Recenze

Řecký slovník na cesty


Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc - veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů!

Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete.

Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.
ČAS DOVOLENÝCH SE KVAPEM BLÍŽÍ?
POKUD SE LETOS CHYSTÁTE DO ŘECKA, PAK JE TATO KNIHA URČENÁ PRÁVĚ VÁM. JÁ SE SICE NA DOVOLENOU NIKAM NECHYSTÁM,ALE I TAK MĚ TATO KNÍŽKA ZAJÍMÁ. JAKO MALÁ JSEM TROCHU ŘECKY UMĚLA, TAK JSEM SI NYNÍ MOHLA OSVĚŽIT PAMĚŤ.
A CO, ŽE VÁM VŠECHNO KNÍŽKA USNADNÍ? JE TOHO DOCELA DOST. PORADÍ, CO JAK ŘÍCI V HOTELU A V OBCHODĚ.NA LETIŠTI ČI NÁDRAŽÍ TAKÉ NEBUDETE ZTRACENI.
ROZBOLÍ VÁS HLAVA A BUDETE POTŘEBOVAT NĚJAKÉ LÉKY? I NA TO JE V KNÍŽCE PAMATOVÁNO.
SPRÁVNÉ VÝSLOVNOSTI SE MOC BÁT NEMUSÍTE, I TU SI V KNIZE OSVOJÍTE.
A AŽ VYRAZÍTE NA CESTY, TAK SI HLAVNĚ ŘECKÝ SLOVNÍK NA CESTY NENECHEJTE DOMA.
DOPORUČUJI.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Rákosníček a rybník

19. dubna 2016 v 21:57 Recenze

Rákosníček a rybník

Kdo by neznal Rákosníčka, ať už z knížek, nebo z televizních večerníčků! Skřítka v zeleném tričku, s velkým nosem a sedmi vlásky na hlavě, neposedného, zvědavého jako opička, trochu popletu, ale velikého dobráka, který je připravený pomoci každému, kdo se dostal do nějaké bryndy.

Do všeho se hrne po hlavě, ale o rybník Brčálník se stará jako skutečný hospodář. A že se mu věci tak úplně nedaří, to mu snad kapr Matěj, bludička Julinka, tři žabáci a všichni pulci, šneci a ryby odpustí.

Potkat se s Rákosníčkem u rybníka Brčálníka není vůbec snadné, spíš se vám ho podaří zahlédnout v televizi. A tak je nejlepší mít toho neposedu doma napořád - v knížce!RÁKOSNÍČEK JE MOJE OBLÍBENÁ POSTAVIČKA Z DĚTSTVÍ.
MILOVALA JSEM VEČERNÍČKY S NÍM.
HLAS RÁKOSNÍČKOVI PROPŮJČILA BÁJEČNÁ HEREČKA JIŘINKA BOHDALOVÁ, TO NEMĚLO CHYBU.
NETUŠILA JSEM,ŽE EXISTUJE I KNIŽNÍ ZPRACOVÁNÍ TĚCHTO KRÁSNÝCH PŘÍBĚHŮ O RÁKOSNÍČKOVI.
ČTENÍ MĚ MOC BAVILO A VŮBEC MI NEVADILO,ŽE SE RÁKOSNÍČEK NEHÝBE JAKO V TELEVIZI.
HLAS JIŘINKY BOHDALOVÉ JSEM "SLYŠELA" I PŘI ČTENÍ.
A JAKOU TO MÁ VÝHODU? MŮŽU ČÍST, KDY SE MI CHCE A NEMUSÍM ČEKAT AŽ NA VEČER,AŽ ZAČNE VEČERNÍČEK.

"ZA MLHOU HUSTOU TAK, ŽE BY SE DALA KRÁJET,A DOST MOŽNÁ JEŠTĚ DÁL, JE RYBNÍČEK BRČÁLNÍK... "

DOPORUČUJI.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Ulička Apple Tree Yard

19. dubna 2016 v 21:54 Recenze

Ulička Apple Tree YardPříběh o nevěře s nedozírnými následky

Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno - skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na veřejnosti, v postranní uličce Apple Tree Yard. Je pevně přesvědčená, že oba své životy dokáže udržet striktně oddělené. Netuší, že právě spustila lavinu, která její štěstí rozbije na padrť, převrátí jí celý život a přivede ji až na lavici obžalovaných a k obvinění z vraždy.

Skvělý příběh… Opravdu jsem se nemohla dočkat, jak to dopadne. A to skutečně neříkám často.
- Julie Myersonová

Doughty je skvělá vypravěčka, která umí udržet napětí až do konce.
- Kate Saundersová, The Times

Jak jednou začnete, nedokážete přestat. Děsivé.
- Helen Dunmoreová

Skvělé a drsné. Posedlost, zrada a krev…
- Ian Rankin

/Uvědomila jsem si, že posledních čtyřicet stránek jsem zhltla bez dechu. Napínavé.
- Val McDermidová

Luise Doughty
Narodila se v Melton Mowbray a vyrostla v Rutlandu. Vystudovala univerzitu v Leedsu a později navštěvovala také kurzy tvůrčího psaní vedené Malcolmem Bradburym a Angelou Carterovou. Nyní žije v Londýně. Píše velice populární sloupek v The Daily Telegraph a také rozhlasové hry. Jako kulturní kritička a komentátorka pracuje pro různé britské i zahraniční listy a pravidelně se objevuje v rozhlasovém pořadu o literatuře. V roce 2008 zasedala v porotě Man Booker Prize. Je autorkou sedmi románů, které získaly řadu ocenění a byly vydány v jednadvaceti zemích. Největší úspěch zaznamenala kniha Ulička Apple Tree Yard (Apple Tree Yard, 2013), která byla nominována na cenu Iana Fleminga za nejlepší thriller roku, list The Guardian ji vyhlásil knihou roku a britští knihkupci ji zařadili do desítky nejlepších románů.NEVĚRA SE NEVYPLÁCÍ.
NA VLASTNÍ KŮŽI TO OKUSILA HLAVNÍ HRDINKA TÉTO KNIHY YVONNE CARMICHAELOVÁ.
DLOUHO JSEM NEČETLA ŽÁDNÝ THRILLER, TAKŽE JSEM SI TENTO JAKSEPATŘÍ VYCHUTNALA. KNIHA JE PLNÁ NAPĚTÍ, PŘEČETLA JSEM JI ZA JEDINÝ VEČER.PROSTĚ JSEM NEMOHLA PŘESTAT ČÍST, CHTĚLA JSEM VĚDĚT, JAK TO DOPADNE. TO VÁM OVŠEM NEPROZRADÍM,PROTOŽE BYCH VÁS TÍM PŘIPRAVILA O JEDINEČNÝ ZÁŽITEK.
DOPORUČUJI.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Vílí zahrádka

19. dubna 2016 v 21:50 Recenze

VÍLÍ ZAHRÁDKA

Fascinující zábava pro dívky, která dlouho vydrží!

Přečti si příběh…
Sofie miluje víly, má je na posteli, na stěnách pokoje, a dokonce visí i ze stropu.
Při návštěvě botanické zahrady Sofie v obchodě se suvenýry objeví set k vytvoření zahrádky pro víly a rozhodne si ho koupit. Čeká ji kouzelné překvapení: Bude mít opravdu zvláštního pomocníka!

Hraj si…
Během čtení příběhu mohou děti vytvořit vlastní zahrádku pro víly. Potřebovat budou jen větší sklenici, trochu hlíny a nějakou tu rostlinku. Podle jednoduchého návodu mohou děti pracovat spolu se Sofií a udělat si stejnou zahrádku jako ona, nebo celou řadu svých návrhů podle vlastní fantazie.

Rozvíjej tvořivost…
Založení terária nebo zahrádky ve sklenici od okurek je jednoduché a zábavné, proto nechte děti popustit uzdu své fantazii! Každá část tohoto setu může v dítěti zažehnout jiskru tvořivosti, chuť zkoumat a objevovat.

Set obsahuje knížku, ručně malované figurky, vílí prach, kamínky a mech.KRÁSNÁ KNÍŽEČKA PRO HOLČIČKY.
S TAKOVOU BYCH SI VYDRŽELA HRÁT OD RÁNA DO VEČERA. ŽE SE S KNÍŽKOU HRÁT NEDÁ? ALE ANO, DÁ.
U KNÍŽEČKY TOTIŽ NAJDETE PŘILOŽENOU FIGURKU VÍLY,MOTÝLA,ŽÁBY,KONVIČKU,MECH,KAMÍNKY A" VÍLÍ PRACH",KTERÝ SE PŘEKRÁSNĚ TŘPYTÍ. A S TÍM UŽ SE DÁ JAKSEPATŘÍ POHRÁT.
MYSLÍM,ŽE SI MŮŽOU HRÁT I KLUCI, TO NENÍ ŽÁDNÁ OSTUDA.VŠAK I KLUCI RÁDI ZAHRADNIČÍ.
POKUD ZVOLÍTE TUTO KNÍŽKU JAKO DÁREK, PAK ZAJISTÉ POTĚŠÍ.
DOPORUČUJI.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Pozvánka

19. dubna 2016 v 21:46 Informace

Unisex sluneční brýle

8. dubna 2016 v 14:08 Další recenze

UNISEX SLUNEČNÍ BRÝLE S KOVOVÝM RÁMEM
Vlastnosti:
  • Materiál: PAD, kov
  • Hmotnost: 50 g
  • Délka rámu:14,8 cm
  • Výška rámu: 5,1 cm
  • UV 400


Stručný popis produktu

Tyto brýle jsou skvělým doplňkem do Vašeho šatníku. Jsou vhodné pro každodenní nošení při venkovních aktivitách či při řízení auta. Máte na výběr z několika barev produktu.


DĚKUJI ZA PŘÍLEŽITOST NAPSAT RECENZI NA TYTO SLUNEČNÍ BRÝLE.
PŮVODNĚ JSEM JE CHTĚLA PRO SEBE, ALE JSOU MI DROBÁTKO VĚTŠÍ, TAKŽE JSEM JE DAROVALA PŘÍTELI. POTÉ JSEM SE HO ZEPTALA NA JEHO NÁZOR NA BRÝLE A TADY JE.
BRÝLE MU SKVĚLE PADNOU,TEDY JSOU ZŘEJMĚ URČENY PRO MUŽE NE PRO ŽENY.
JE PŘES NĚ DOBŘE VIDĚT, NIKDE NETLAČÍ. PŘÍTEL JE NOSÍ PŘEVÁŽNĚ DO AUTA NA ŘÍZENÍ. JARNÍ SLUNÍČKO JE OSTRÉ, TAKŽE SI POCHVALUJE, ŽE HO Z NĚHO NEPÁLÍ OČI A MŮŽE SE PLNĚ VĚNOVAT ŘÍZENÍ. TAKY BYCH TAKOVÉ BRÝLE CHTĚLA, ALE V MÉ VELIKOSTI.


PŘI VÝBĚRU BRÝLÍ JSEM OCENILA MOŽNOST, ŽE SI MŮŽU VYBRAT HNED Z NĚKOLIKA BAREVNÝCH VARIANT.
A TO:
ČERNÉ
ORANŽOVÉ
ŠEDÉ
SVĚTLE MODRÉ
TMAVĚ MODRÉ

JÁ SI VYBRALA TY TMAVĚ MODRÉ.
VYPADAJÍ VSKUTKU LUXUSNĚ.A JEŠTĚ JEDNO FOTO Z BOKU.


BRÝLE VŠEM DOPORUČUJI. JSOU PRAKTICKÉ, HEZKÉ A PEVNÉ. A JEŠTĚ JEDNA SUPER VĚC - NENÍ VÁM VIDĚT DO OČÍ =D.K zakoupení ZDE: