KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Březen 2016

Vážka

10. března 2016 v 20:43 Knižní novinky
NOVINKA NAKLADATELSTVÍ MOTTO
VÁŽKA
ODHALTE TEMNÉ TAJEMSTVÍ, KTERÉ MĚLO ZŮSTAT POHŘBENO POD TROSKAMI LETADLA
Praha, 10. března 2016 - Kam až byste byli schopni zajít, abyste získali zpět své vnouče, přesto, že si nejste jisti jeho identitou? Michel Bussi je jedním z nejpopulárnějších francouzských autorů současnosti a jeho detektivní román Vážka se stal naprostou senzací. Bussi rozehrává ve Vážce příběh plný napětí, intrik, tajemství, ale i etických otázek…
Krátce po vydání v domovské Francii byl Bussiho román Vážka přeložen do dvaceti šesti jazyků a získal mnohá mezinárodní ocenění (např. Prix Maison de la Presse 2012, Murderer's Pen Prize 2014 nebo French Thriller Prize 2011). S thrillerem Vážka, který právě vydává nakladatelství Motto, sklízí autor nadšené ohlasy čtenářů i kritiků po celém světě. Jen ve Francii se prodalo přes půl milionu výtisků a Vážka čeká na své filmové zpracování.
Kdo je tříměsíční miminko, které jako jediné přežilo havárii letadla? Komu Vážka, jak holčičku nazvali novináři, patří? O to se přou dvě rodiny, jedna bohatá, druhá chudá. Holčička je přiřčena chudým rodičům, ale druhá rodina se s tím nechce smířit. Jejich soukromý detektiv našel klíč k záhadě až po dlouhých osmnácti letech. Záhy je však nalezen mrtvý, s prostřelenou hrudí. Je šokující rozuzlení dílem náhody nebo někdo již od počátku se všemi účastníky manipuluje?
V thrilleru Vážka vystavěl Michel Bussi důmyslný příběh, v němž čtenářům servíruje stále nové pointy. Někde vyzkouší váš úsudek, jinde zas překvapí jemným vykreslením citů a vztahů. Vážka je tajemná a na vyřešení záhady její identity si hrdinové Bussiho románu počkají dlouhých 18 let.
"Vážka není tolik o vraždě jako o tajemství. To bude vyhovovat všem, kteří chtějí při čtení řešit puzzle, zapojit mozek a vymýšlet způsoby, jak se zdánlivě nemožné situace mohou dál vyvíjet. Vážka přeskočila žánrové hranice a osloví široké publikum," napsal po vydání ve Velké Británii týdeník The Sunday Times.


Hodinky

7. března 2016 v 20:53 Další recenze

HODINKY PRO ŽENY SE ZAJÍMAVĚ ŘEŠENÝM CIFERNÍKEM
Dnes jsem otestovala tyto hodinky se zajímavě řešeným ciferníkem.

Měla jsem na výběr z více barev a to bílé, růžové, černé,červené a kávové.

Zvolila jsem si barvu bílou. Bílá se podle mě hodí ke všemu.

V podstatě jsou hodinky desingově stejné, odlišují se pouze barvou pásku. Ten můj je tedy bílý.

Pásek je vyrobený z PU kůže, je příjemný na dotyk.

Hodinky jsou kovové a jejich ciferník je obdelníkový s rozměry 3,2 x 2,2 mm.

Abych nezapomněla, pásek měří 22 cm.

Tolik k základním vlastnostem hodinek.


Osobně mám raději hodinky s koženým páskem než hodinky s kovovým páskem.

Takže tyto hodinky mají mé první plusko za pásek.

Dále mám ráda jednoduchost, což tyto hodinky také splňují.

Jejich ciferník není předimenzovaný a přesto je okouzlující.

Takže další plusko za ciferník.Zdobení kamínky zirkonky se mi líbí. Tyto hodinky jsou jimi elegantně ozdobené, což velice lahodí mému oku.

Za zdobení tedy další plusko.

Pokud tedy dobře počítám, tak hodinky ode mě dostaly prozatím tři pluska a žádné mínus.

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nemůžu na žádný mínus přijít. Na pohled jsou hodinky bezvadné.

Ale na jedno mínus bych s dovolením upozornila. A je to ta skutečnost, že hodinky při nasazení "studí". Ale po chvíli si na

to tělo zvykne a už je to dobré.

V letních měsících to ovšem bude další plusko :-)

Pokud chcete novou parádu, za rozumný peníz, pak jsou právě tyto hodinky tou nejlepší volbou.
Hodinky můžete zakoupit zde.

Dostaňte se do jeho hlavy

6. března 2016 v 23:50 Informace

Dostaňte se do jeho hlavy

Dámy, máte také někdy pocit, že svému partnerovi vůbec nerozumíte? Prolomte tu zatracenou komunikační bariéru a položte si otázku, jak se dostat do jeho myšlenek. P ošlete svému příteli zprávu, kterou s lehkostí a nevinností zasadíte vaše tajná přání do jeho hlavy. Zvolte si zprávu s přáním, které se během chvíle přepíše v neškodnou banalitu. Uvěří tomu, co viděl? Neuvěří? Jak zareaguje? Kterou cestou se vydá? Dostaňte se do hlavy svého partnera na http://www.dostansedojehohlavy.cz/ .
‪#‎dostansedojehohlavy‬


Vetřelci a lovci

3. března 2016 v 20:55 Recenze

VETŘELCI A LOVCI

Nastěhují se lidem do života, vysávají ho a baví se neštěstím svých "hostitelů". I když své oběti mohou zničit - psychicky i fyzicky -, jejich činy jsou těžko prokazatelné, a tedy i nepotrestatelné. Skutečné případy kriminálních parazitů zpracoval známý investigativní novinář Josef Klíma ve scénáři k filmovému triptychu. Knižní vydání tří povídek o šedé kriminalitě vychází právě z původního Klímova scénáře.JOSEF KLÍMA NENÍ JEN SKVĚLÝM NOVINÁŘEM, ALE TAKÉ BÁJEČNÝM SPISOVATELEM. PRÁVĚ KLÍMA JE TOTIŽ AUTOREM TÉTO KNIHY, KTERÁ MĚ VELICE ZAUJALA. PŘÍBĚH "JAKO" ZE ŽIVOTA, VLASTNĚ NEJEN "JAKO".
NE KAŽDÝ ČLOVĚK CHCE VYCHÁZET S DRUHÝMI V MÍRU A POKOJI. EXISTUJÍ I TACÍ LIDÉ, KTEŘÍ CHTĚJÍ A UBLIŽUJÍ DRUHÝM A POTÉ SE NÁRAMNĚ BAVÍ, KDYŽ SE JIM ŠKODLIVÉ DÍLO PODAŘÍ.
JE DOBŘE O TAKOVÝCH LIDECH VĚDĚT A I ROZPOZNAT, KTEŘÍ MEZI NĚ PATŘÍ. POZORNĚ ČTĚTE A BRZY BUDETE V OBRAZE.
DOPORUČUJI.

Šmoulové a jejich svět

3. března 2016 v 20:51 Recenze

ŠMOULOVÉ A JEJICH SVĚT

Když se Les Schtroumpfs v říjnu 1958 poprvé objevili v belgickém komiksu, nikoho by nenapadlo, že získají celosvětovou slávu. Komiksy sice proslavily modré elfíky v Evropě, ale až sobotní ranní pásma animovaných filmů na televizní stanici NBC, vysílaná v 80. letech minulého století, způsobila, že šmoulové pobláznili Ameriku. Nyní, o třicet let později, dobyli i plátna kin ve filmu, v němž hrané postavy komunikují s počítačem vytvořenými bytostmi.
Šmoulové a jejich svět je první kniha, která vás provede celou šmoulí historií, od prvotních kreseb Peya, autora šmoulů, přes jejich fenomenální celosvětový úspěch až po novou vlnu zájmu v současnosti včetně slavného balonového pochodu ke Dni díkuvzdání pořádaného obchodním řetězcem Macy's a nového filmu z roku 2011.
Šmoulolog Matt. Murray popisuje vznik šmoulích kreslených filmů i CGI filmu vycházejících z původních Peyových náčrtků a přikládá biografie oblíbených obyvatel šmoulí vesnice včetně ­Taťky, Koumáka, ­Nešiky, Siláka a Šmoulinky. Malí i velcí šmoulí fanoušci ocení tento ucelený náhled do šmoulího světa a jeho vývoje během posledních padesáti let.


ŠMOULOVÉ ZAPLAVUJÍ ČESKOU TELEVIZI JIŽ SPOUSTU LET.
URČITĚ JE ZNÁ KAŽDÝ Z NÁS.
MÁLOKDO Z NÁS VŠAK VÍ, JAK CELÝ ŠMOULÍ PŘÍBĚH VZNIKAL A KDO SE NA JEHO VZNIKU PODÍLEL.
VĚŘILI BYSTE NAPŘÍKLAD TOMU, ŽE SE ŠMOULOVÉ NARODILI JIŽ V ROCE 1958 ?
NO VÁŽNĚ, PRVĚ TO BYLO V KOMIKSECH.
V KNIZE JSEM NAŠLA HRDINY ŠMOULÍHO SVĚTA A JEJICH BIOGRAFIE.
DOPORUČUJI.

Jak úspěšně ne(stárnout)

3. března 2016 v 20:46 Recenze

JAK ÚSPĚŠNĚ NE(STÁRNOUT)


Zde:Táňa Fischerová, Květa Fialová, Marie Retková, Vladimíra Dvořáková, Helena Illnerová, Magdalena Dietlová a mnohé další ženy nám dokazují, že věk nehraje žádnou roli a stárnout se dá s elegancí. To zaujalo a inspirovalo režisérku a publicicstku Olgu Struskovou k vytvoření knihy složené z rozhovorů s těmito úspěšnými a uznávanými dámami, které navíc doplňují názory odborníků na ženskou krásu.DOBRÁ OTÁZKA. MÁM NA MYSLI NÁZEV TÉTO KNIHY.
TUTO OTÁZKU SI URČITĚ POLOŽIL NEJMÉNĚ JEDNOU KAŽDÝ Z NÁS. ALE KDO Z NÁS NA NI ZNÁ ODPOVĚĎ. JAK TO UDĚLAT, ABYCHOM NESTÁRLI?
PROTI STÁRNUTÍ NEEXISTUJE ŽÁDNÝ ÚČINNÝ LÉK, MIMO RŮZNÝCH ELIXÍRŮ MLÁDÍ, KTERÉ VŠAK TAKÉ MOC NEFUNGUJÍ.
V TÉTO KNIZE NÁM NĚKOLIK SLAVNÝCH ČESKÝCH OSOBNOSTÍ UKÁŽE, JAK SE DÁ STÁRNOUT S ELEGANCÍ. A NIKDO ELEGANTNÍ PŘECI NEMŮŽE VYPADAT STARÝ, NEMYSLÍTE?
DOPORUČUJI.
Koupit můžete zde:

Word Press

3. března 2016 v 20:40 Recenze

Word Press


Zajímá vás redakční systém WordPress, ale neumíte jej plně ovládat? Chcete si vytvořit plnohodnotné a lehce ovladatelné webové stránky, které nebudou vyhledávače ignorovat? Pak už nemusíte dál brouzdat Internetem a pročítat desítky návodů. V této knize naleznete nejen nezbytné minimum pro vytvoření své internetové prezentace, ale také spoustu tipů a triků navíc.

Tato publikace jednoduchou formou popisuje různá řešení a postupy pro tvorbu webových stránek a jejich správu v redakčním systému WordPress. Kniha slouží jako rychlý a užitečný pomocník v každém okamžiku, kdy si nevíte rady, potřebujete pomoct či hledáte inspiraci. Stačí pouze nalistovat příslušnou kapitolu, abyste se rychle dozvěděli odpověď na svou otázku. Jednotlivé kapitoly jsou doplněny množstvím ilustrativních obrázků, tipů a upozornění, které vám pomohou využívat redakční systém WordPress skutečně naplno.

Kromě standardních postupů se v knize dozvíte také:

- Jak nastavit a upravovat vzhled prezentace
- Jak správně vkládat a upravovat mediální soubory
- Jak vytvořit a nastavit vlastní, plně funkční e-shop
- Jak vytvořit profesionální diskusní fórum
- Jak vytvořit firemní stránku na Facebooku a sdílet obsah na sociálních sítích
- Jak vytvořit reklamu na webu
- Jak vytvořit fotogalerii, chat či ankety
- Jak upravit či vytvořit šablonu webu
- Jak správně nastavit SEO webu a jaké faktory jej ovlivňují

O autorce:
Lucie Šestáková se internetovým marketingem zabývá přes pět let, z toho WordPressem od roku 2010. V současné době se věnuje především návrhům komerčních i nekomerčních webů postavených na tomto redakčním systému. Zajišťuje správu několika vlastních blogů a její odborné znalosti je možné využít v individuálních i online školeních zaměřených na ovládání WordPressu.POČÍTAČ A JÁ MOC VELCÍ KAMARÁDI NEJSME.
ON BY SE MNOU MOŽNÁ RÁD KAMARÁDIL, ALE JÁ SE V NĚM VŮBEC NEVYZNÁM.
MLUVÍME KAŽDÝ JINOU ŘEČÍ.
CHTĚLO BY TO NĚJAKOU ŠIKOVNOU PŘÍRUČKU.
TATO KNIHA MI BYLA NÁPOMOCNA, ABYCH POCHOPILA, CO TO ZNAMENÁ WORDPRESS.
NYNÍ JSEM VE STÁDIU, KDY SE POUŠÍM VYTVOŘIT SVOU PRVNÍ INTERNETOVOU PREZENTACI.
MYSLÍM SI,ŽE SE MI TO DOCELA DAŘÍ. KDYŽ TO ZVLÁDNU JÁ, ZVLÁDNETE TO ZAJISTÉ TAKÉ.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

3. března 2016 v 20:35 Recenze

Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Česká republika je e-shopová velmoc. Máme nejvíce internetových obchodů na jednoho obyvatele v Evropě. A přesto drtivá většina z nich pouze přežívá. Proč? Majitelé často nemají ponětí, na čem stavět provoz ani propagaci. Komplexní zkušenosti od znalých obchodníků - autorů této publikace - vám odhalí principy provozu internetového obchodu tak, aby se váš e-shop nestal dalším v řadě, co jen přežívá.

V tomto skutečně podrobném a především praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte slovníku marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete užitečné odkazy na další zdroje informací a slovníček nejdůležitějších pojmů.

Co v této publikaci určitě nepřehlédnete?
- Popis technických řešení, na kterých fungují dnešní e-shopy
- Jak stanovit ceny pro zboží, které chcete prodávat na e-shopu
- Způsoby, jak dnes můžete váš e-shop propagovat
- Úskalí pracovního dne, který vás čeká, když provozujete e-shop
- Na co si dát pozor, když u vás zákazník reklamuje zboží
- Jak vést podnikatelskou činnost tak, aby byla papírově v pořádku

O autorech:
Petra Mikulášková provozuje vlastní e-shop Palelo.cz a zajišťuje marketingovou i administrační podporu pro jiné e-shopy. Zabývá se zejména prací se srovnávači zboží. O její činnosti se dozvíte na www.petramikulaskova.cz. E-shopům rozumí komplexně, proto vždy dokáže najít doporučení či tip, na koho se s problémem případně obrátit. Je autorkou 99 tipů pro e-shopy (www.99tipu.cz) a komplexního Eshopkurzu pro provozovatele e-shopů (www.Eshopkurz.cz).

Miroslav Sedlák se zabývá tvorbou webových stránek na míru, podílel se na tvorbě mnoha e-shopů a pro spoustu z nich zajišťuje technické zázemí. O jeho činnosti se dozvíte na www.mireksedlak.cz. Pro všechny projekty Petry Mikuláškové zajišťuje technické zázemí.
PANÍ PETRA MIKULÁŠKOVÁ A PAN MIROSLAV SEDLÁK SE S NÁMI V TÉTO KNIZE PODĚLÍ O SVÉ ZKUŠENOSTI ZE SVĚTA PODNIKÁNÍ.
JIŽ V POHÁDKÁCH DOBŘE VĚDĚLI,ŽE CENNÉ RADY JSOU NAD ZLATO.
A TAK JE TOMU I NYNÍ.
TATO KNIHA JE PLNÁ CENNÝCH RAD, JAK NESPADNOUT DO RŮZNÝCH NÁSTRACH SVĚTA PODNIKATELŮ A JAK ÚSPĚŠNĚ NASTARTOVAT SVOJE PODNIKÁNÍ A UDRŽET SE V NĚM.
NENÍ TO NIC JEDNODUCHÉHO, ALE SOUČASNĚ NE NEMOŽNÉHO. KDYŽ SE CHCE, TAK VŠECHNO JDE.
DOPORUČUJI.Koupit můžete zde: