KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Únor 2016

Pozvánka

29. února 2016 v 18:59 Informace

Mrtvá a živá

2. února 2016 v 19:02 Recenze

Mrtvá a živá
Nejslavnější román Daphne du Maurierové
Dramatický příběh s tajemnou a ponurou atmosférou líčí osudy Maxe de Wintera a jeho druhé manželky, s níž se po smrti své první ženy, oslnivě krásné Rebeky, která zemřela za podivných okolností, seznámí na dovolené v Itálii. Po svatbě se spolu přesunou na de Winterovo velkolepé sídlo Manderley, v němž však stále přežívá Rebečin duch. Na Maxovu mladičkou a nezkušenou druhou ženu, která zde nejdřív prožívá nejšťastnější dny svého života, pomalu začínají padat stíny minulosti. Někteří z jejich nejbližšího okolí novomanželům štěstí nepřejí a tajemní duchové minulých tragických událostí jsou znovu vyvoláni. Události nabývají stále dramatičtější spád a hlavní hrdinka musí napnout všechny síly, aby dokázala odvrátit hrozící katastrofu.


HRDINA KNIHY MAX DE WINTER PŘICHÁZÍ O MANŽELKU. NEZŮSTANE VŠAK SÁM, NAJDE SI NOVOU PARTNERKU A OŽENÍ SE S NÍ. NA TOM BY NEBYLO ,NIC TAK PODIVNÉHO, TO SE DĚJE KAŽDÝ DEN.
CO JE VŠAK DIVNÉ, JE SKUTEČNOST, ŽE MAXOVA PRVNÍ ŽENA REBEKA, NEZEMŘELA PŘIROZENĚ,ALE ZA PODIVNÝCH NEOBJASNĚNÝCH OKOLNOSTÍ.
NIC BY SE MOŽNÁ NESTALO,KDYBY SE MAX SE SVOJÍ NOVOU ŽENOU ODSTĚHOVALI NA JINÉ MÍSTO.
TO ALE MAXE NENAPADLO A NASTĚHOVALI SE DO MANDERLEY.
TADY ČEKÁ NA NOVOU PANÍ DOMŮ MNOHO NEPŘÍJEMNÝM ZÁŽITKŮ. DUCH REBEKY JE TOTIŽ STÁLE DOMA.
DOPORUČUJI.Harry Potter-Mudlovské omalovánky

2. února 2016 v 18:58 Recenze

Harry Potter-Mudlovské omalovánky


Atraktivní omalovánky ze světa Harryho Pottera plné propracovaných ilustrací i návrhů použitých při tvorbě filmů. Vdechněte Bradavicím vlastní pojetí.Erby čtyř bradavických kolejí, Kratochvilné kouzelnické kejkle Freda a George Weasleyových a mnoho dalších přepestrých výjevů - svět Harryho Pottera doslova hýří barvami. Tato kniha, plná propracovaných ilustrací a návrhů použitých při tvorbě filmů, láká vdechnout vlastní pojetí Bradavicím, Zapovězenému lesu a mnoha dalším místům. Z některých stránek vystupují kouzelné bytosti, na jiných se odehrávají legendární scény z filmů, od slavnostního rozřazení do kolejí až po nezapomenutelnou poslední bitvu mezi Harrym a Voldemortem.

Naše atraktivní omalovánky zcela jistě nezůstanou dlouho černobílé.
POKUD MÁTE RÁDI PŘÍBĚHY HARRYHO POTTERA, TAK NYNÍ MÁTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST SE S HRDINY PŘÍBĚHU BLÍŽE SEZNÁMIT.
PTÁTE SE JAK? NO PŘECI TAK,ŽE SI JE VYMALUJETE. MĚ VYMALOVÁVÁNÍ A KRESLENÍ ODJAKŽIVA MOC BAVÍ, TAKŽE JSEM SI PŘIŠLA NA SVÉ. KNÍŽKU MÁM UŽ VYMALOVANOU CELOU. PROSÍM? ŘÍKÁTE,ŽE JE URČENÁ POUZE DĚTEM? JÁ MYSLÍM,ŽE NE, I DOSPĚLÁCI MAJÍ RÁDI HARRYHO POTTERA.
SKVĚLÝ TIP NA DÁREK.
DOPORUČUJI.

Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu

2. února 2016 v 18:52 Recenze

Pravidlo 80/20 v prodeji a marketinguNechte přírodní zákony pracovat ve svůj prospěch!

V časopise Enterpreneur stojí: "Perry Marshall je na poli Google Advertising autorskou jedničkou a nejuznávanějším konzultantem na světě. Statisícům inzerentů ušetřil miliardy dolarů za daň z hlouposti, kterou platí nezkušení uživatelé aplikace AdWords"

V této knize se dozvíte, jak železné Pravidlo 80/20 aplikovat ve světě obchodu a marketingu. Pokud se vám podaří tento přírodní zákon pochopit a využít ve svůj prospěch, můžete - podle Perryho Marshalla - výnosy svého podnikání zvýšit o několik řádů.

Věcně a prakticky napsaná kniha na praktických příkladech ze života ukazuje přístupnou a čtivou formou, jak může Pravidlo 80/20 pozvednout vaše podnikání na zcela novou úroveň. Zjistíte, že existuje několik velmi jednoduchých postupů, které nevyžadují žádné zvláštní investice, ale jejichž efekt je obrovský.

Není náhoda, že konzultaci Perryho Marshalla si objednávali největší giganti firemní sféry, ať už se jednalo o banky, poradenské firmy, či dynamické IT společnosti.

Perry Marshall hovoří jasné, razantně, nezamlčuje svá životní selhání ani svá tápání a pochybnosti. Kniha Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu je nenahraditelnou příručkou pro všechny, kdo hledají praktické a světem podnikání prověřené postupy.


MOC BY SE MI LÍBILO PRONIKNOUT DO TAJŮ MARKETINGU. A URČITĚ NE JENOM MĚ :-)
TATO KNIHA MI UMOŽNILA POCHOPIT MARSHALLOVU TEORII A UKÁZALA MI, JAK JE MOŽNÉ DÍKY PRAVIDLU 80/20 PŘIVÉST SVÉ PODNIKÁNÍ NA ZCELA JINOU, MNOHEM LEPŠÍ ÚROVEŇ.
POKUD NĚKDY ZAČNU PODNIKAT, TAK SE ROZHODNĚ TÍMTO PRAVIDLEM BUDU ŘÍDIT.
DĚKUJI PANU PERRY MARSHALLOVI,ŽE SI SVÉ TAJEMSTVÍ NENECHAL PRO SEBE.
DOPORUČUJI.

Záhady pravěku v otázkách a odpovědích

2. února 2016 v 18:48 Recenze

Záhady pravěku v otázkách a odpovědích

Moderní dětská celobarevná encyklopedie s unikátními ilustracemi Zdeňka Buriana pro děti od 8 let. Najdeme zde 555 odpovědí na zajímavé otázky týkající se dávné minulosti naší Země i okolností vzniku života na naší planetě.
Text je doplněný množstvím ilustrací světově proslulého malíře pravěku Zdeňka Buriana a mnoha rekonstrukcemi pravěkých zvířat, fotografiemi fosilií, mapkami a pérovkami. Kniha je rozvržena do čtyř tematických celků ZNÁMÁ - NEZNÁMÁ ZEMĚ (vznik, vývoj a proměny planety Země), TAJEMSTVÍ ŠIFRY (zkameněliny, jejich vznik, zachování a typy), CESTY ŽIVOTA (tajemství vzniku, vývoje a proměn života v čase) a VZKŘÍŠENÁ MINULOST (jak moderní věda zkoumá dávnou minulost) a více než 600 ilustracemi.
Kniha svou přístupnou formou zaujme i dospělého, který se tak dozví ledacos nového z posledních objevů v heslech Nejpodivnější tvorové dávné minulosti, Zrození a zánik hor, Život a smrt dinosaurů či Minulost koně a Živé fosilie.
JESTLIPAK VÍTE O NAŠÍ MINULOSTI VÍCE NEŽ OSTATNÍ?
JÁ SE MŮŽU POCHLUBIT, ŽE PRO PROSTUDOVÁNÍ TÉTO ÚŽASNÉ KNIHY TOHO VÍM MNOHEM VÍCE.
I KDYŽ JE PUBLIKACE URČENÁ PŘEDEVŠÍM PRO DĚTI, NENÍ NA ŠKODU SI I V DOSPĚLOSTI ROZŠÍŘIT OBZORY.
DÍKY ILUSTRACÍM JE KNIHA MNOHEM ZAJÍMAVĚJŠÍ NEŽ KDYBY BYLA PLNÁ JEN SAMÉ TEORIE.
NEJVÍCE Z PRAVĚKU MĚ ZAJÍMAJÍ TEHDEJŠÍ ZVÍŘATA A ZKAMENĚLINY.
DOPORUČUJI.Lovci mafie

1. února 2016 v 22:41 Recenze

Lovci mafie

Ve čtyřicátých letech minulého století založila policie v Los Angeles zvláštní utajenou jednotku pro boj s gangstery a dala jim volné ruce. Jediným pravidlem pro jejich práci bylo, že žádná pravidla neexistují. Hlavním úkolem pak bylo zlikvidovat mafiánského bosse Mickeyho Cohena. To se pro dva z policistů stalo doslova posedlostí, a tak se neštítili žádných prostředků, aby svého cíle dosáhli. Paul Lieberman se touto neznámou kapitolou v dějinách Města andělů dlouhodobě zabýval. Pátral v archivech a rozmlouval s aktéry tehdejších událostí a s jejich příbuznými. Jeho novinové články o těchto událostech vyvolaly takový zájem, že na jejich základě napsal knihu.
SAMOTNÝ NÁZEV KNIHY NÁM JIŽ NAPOVÍDÁ, ŽE SI POČTEME O MAFIÁNECH, POLICISTECH A BOJI PROTI MAFII.
JE NADEVŠE JASNÉ,ŽE TO NEBUDE JEDNODUCHÉ.
Z TOHO DŮVODU LOS ANGELESKÁ POLICIE VYTVOŘILA UTAJENOU SPECIALIZOVANOU JEDNOTKU, JEJÍŽ ČLENOVÉ BYLI VYCVIČENI K BOJI S MAFIÍ. OD OSTATNÍCH JEDNOTEK SE ODLIŠOVALA TAKÉ TÍM, ŽE JEJICH PRAVIDLEM BYLO, ŽE NEEXISTUJÍ ŽÁDNÁ PRAVIDLA.
JEDNOTKA MĚLA ZA HLAVNÍ ÚKOL ZLIKVIDOVAT BOSSE COHENA. DÍKY VÝŠE ZMÍNĚNÉMU PRAVIDLU JE DĚJ KNIHY VELMI ZAJÍMAVÝ A ODLIŠUJE SE OD OSTATNÍCH KNIH PODOBNÉHO ZAMĚŘENÍ.
DOPORUČUJI.
3000 návštěv za týden

1. února 2016 v 19:05 Diskuze
3000 návštěv za týden

Velmi mě těší Váš zájem.