KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Listopad 2015

Bytosti ze záhrobí-Upíři a nemrtví

30. listopadu 2015 v 17:26 Recenze

Bytosti ze záhrobí-Upíři a nemrtví
Vydej se na dobrodružnou cestu do záhrobí!

V našem úžasném obrazovém průvodci najdeš spoustu zajímavých informací o bytostech, jejichž existence je opředena záhadami a tajemstvím. Správnou atmosféru navodí trojrozměrné digitální ilustrace, díky kterým bytosti z temnot na stránkách knihy takřka ožijí.
- vstoupíš do mytického světa upírů, mumií a dalších nemrtvých
- naučíš se odhalit skutečného upíra
- zjistíš, jak se chránit před krvežíznivými tvory
- dozvíš se, ve kterých zemích můžeš narazit na zombie

Tak se pusť do čtení a užij si skvělou strašidelnou zábavu!

ZAJÍMÁ VÁS TAJEMNO KOLEM ÚPÍRŮ? KDO TO VLASTNĚ JSOU UPÍŘI A JAK SE PROTI NIM BRÁNIT? ZABÍRAJÍ OSVĚDČENÉ METODY? TO A MNOHEM VÍCE SE DOZVÍTE V TÉTO KNÍŽCE. KNIHA JE OBOHACENA O TÉMATICKÉ ILUSTRACE.
PŘIZNÁM SE,ŽE JSEM SE PAK VEČER BÁLA,KDYŽ JSEM SI VZPOMNĚLA,CO VŠECHNO JSEM SE O UPÍRECH A ZOMBII DOZVĚDĚLA.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete Zde:

Lidová říkadla a písničky s puzzle-Česká zima-Josef Lada

30. listopadu 2015 v 17:26 Recenze

Lidová říkadla a písničky s puzzle-Česká zima-Josef LadaKniha veselých skládaček potěší všechny malé děti! A aby šlo skládání pěkně od ruky, říkejte a zpívejte si při něm krásné české koledy a říkanky.

Obsahuje pět krásných celostránkových puzzle!


TATO KNÍŽKA- LEPORELO S PUZZLE SE MI VELICE LÍBÍ. JE TÉMATICKY LADĚNÉ DO ZIMNÍHO OBDOBÍ.
NECHYBÍ ANI KLASICKÉ LADOVSKÉ OBRÁZKY. PŘESNĚ TAK SI PŘEDSTAVUJI ZIMU, NE TO,CO MÁME VENKU NYNÍ.
NA DĚTI V KNÍŽCE ČEKÁ PĚT SKLÁDANEK PUZZLÍ,POKAŽDÉ S JINOU KOLEDOU.
JIŽ NA PRVNÍ POHLED VÁS KNIHA UPOUTÁ KRÁSNÝM VZHLEDEM.
DOPORUČUJI.


koupit můžete Zde:

Šikovný předškolák - Příprava na zápis

30. listopadu 2015 v 17:26 Recenze

Šikovný předškolák - Příprava na zápis
Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co potřebuje umět a znát, až půjde k zápisu? Pomozte mu s přípravou! Pracovní sešit je plný zábavných úkolů, díky nimž si děti nenásilnou formou procvičí dovednosti a schopnosti, které by měly zvládnout. V tomto díle budeme trénovat: • pozornost • soustředění • grafomotoriku • uvolňování ruky Připravte své dítě na nástup do první třídy a ukažte mu, že se není čeho bát.


VELKÁ ŠKODA,ŽE JSME TUTO KNÍŽKU NEMĚLI,KDYŽ ŠLY NAŠE DĚTI DO PRVNÍ TŘÍDY. ZÁPIS S NÍ BY PRO NĚ BYL MNOHEM JEDNODUŠŠÍ.PANÍ UČITELKY VE ŠKOLCE ZÁPISU NEVĚNOVALY PŘÍLIŠ POZORNOSTI A DĚTI PAK BYLY VE ŠKOLE ZASKOČENÉ NĚKTERÝMI OTÁZKAMI.
S TOUTO KNÍŽKOU SE ROZHODNĚ NEMUSÍTE BÁT,ŽE BUDOU VAŠE DĚTI U ZÁPISU NEROZHODNÉ A VYPLAŠENÉ.
VYZKOUŠELI JSME JI A JE SUPER.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

Chytrý předškolák- Příprava na zápis

30. listopadu 2015 v 17:25 Recenze

Chytrý předškolák- Příprava na zápis
Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co potřebuje umět a znát, až půjde k zápisu? Pomozte mu s přípravou! Pracovní sešit je plný zábavných úkolů, díky nimž si děti nenásilnou formou procvičí dovednosti a schopnosti, které by měly zvládnout. V tomto díle budeme trénovat: • zrakové a sluchové vnímání • logické uvažování • orientaci v prostoru • počítání Připravte své dítě na nástup do první třídy a ukažte mu, že se není čeho bát.

DALŠÍ Z PERFEKTNÍCH KNÍŽEK, POTŘEBUJETE-LI VAŠE DÍTĚ PŘIPRAVIT NA ZÁPIS DO ŠKOLY.
NESPOLÉHEJTE SE POUZE NA PANÍ UČITELKY VE ŠKOLCE,JAK JSME SPOLÉHALI MY.
VYHNETE SE TAK NEPŘÍJEMNÉMU ZÁŽITKU,ŽE JE VAŠE DÍTĚ NEROZHODNÉ A NEVÍ SI RADY S ÚKOLY,KTERÉ PO NICH PANÍ UČITELKY PŘI ZÁPISU BUDOU CHTÍT.
S TĚMITO KNÍŽKAMI BUDOU SKVĚLE PŘIPRAVENÉ A CO VÍC, BUDE JE TO BAVIT.
DOPORUČUJI.Koupit můžete Zde:

Serafína-Dračí posel

30. listopadu 2015 v 17:25 Recenze

Serafína-Dračí poselPokračování mezinárodního bestselleru ověnčeného mnoha cenami!

Rachel Hartman a její Serafína vzaly knižní svět útokem a se silou draka ovládly žebříčky prodejnosti v několika zemích. Netrpělivě očekávaný 2. díl je konečně tady!

Království Gored: země, ve které po dlouhá desetiletí žili lidé a draci v křehkém míru. Rovnováha ale byla narušena, a hrozí válka. Draci po čtyřiceti letech vycházejí z ústraní a jsou připraveni převzít vládu nad světem. Serafína - napůl člověk, napůl drak- je jednou z mála, kdo rozumí uvažování draků i lidí a kdo by mohl pomoci válku zastavit. Vydává se proto na cestu do sousedních zemí, aby našla další polodraky. Věří, že jejich společné úsilí dokáže vyvolat mocnou magii, s jejíž pomocí bude možné nemilosrdné draky porazit.

Dokáže ale Serafína vzdorovat všem nástrahám, které ji na cestě čekají? Ubrání se tajemnému polodrakovi, který dokáže vstupovat do lidských myslí a ovládat je? Vzdá se svých jedinečných schopností a zachrání si život, nebo přijme výzvu osudu a postaví se nebezpečné budoucnosti čelem?


HLAVNÍ HRDINKA KNIHY MÁ MÉ VELIKÉ SYMPATIE.
DĚJ KNIHY SE ODEHRÁVÁ V ZEMI GORED. ANO JE TO TA ZEMĚ,KDE ŽIJÍ, RESPEKTIVE ŽILI DRACI A LIDÉ V MÍRU. SERAFÍNA ROZUMÍ DRAKŮM I LIDEM. PTÁTE SE JAK JE TO MOŽNÉ? ODPOVĚĎ JE JEDNODUCHÁ- SERAFÍNA JE TOTIŽ NAPŮL ČLOVĚK A NAPŮL DRAK. DOKÁŽE SERAFÍNA ZABRÁNIT VÁLCE MEZI LIDMI A DRAKY?
KNIHA JE VELMI ČTIVÁ.
DOPORUČUJI.

Koupit můžete Zde:

Pozvánka

26. listopadu 2015 v 11:44 Informace


Pozvánka na křest

11. listopadu 2015 v 10:48 Informace
Ráda bych vás jménem vydavatelství Cpress pozvala na křest knihy a následnou autogramiádu oceňovaných blogerek A cup of style. Tentokrát je program křtu zajímavý spíše pro dámy, na místě se můžete nechat nalíčit a učesat od profesionálních vizážistů, každá návštěvnice navíc dostane dárkovou kosmetickou taštičku. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.


Knižní tailer 40 dnů pěšky do Jeruzaléma

10. listopadu 2015 v 18:19 Informace
Nenechte si ujít první cestopis od poutníka, který nikdy nevěděl, kde je.
Pusťte si trailer a vydejte se na pouť do nejbližšího knihkupectví, třeba při tom zažijete podobně šílené dobrodružství jako Ladislav Zibura. Kam byste za 40 dní došli vy?

Odkaz na trailer naleznete například na Youtube nebo na nových FB stránkach nakladatelství BIZBOOKS. Pokud se vám bude líbit - prosím o sdílení mezi své přátele.

Youtube:
https://youtu.be/AuVn_uZOn1w

FB Bizbooks:
https://mobile.facebook.com/home.php?hrc=1&refsrc=http%3A%2F%2Fh.facebook.com%2Fhr%2Fr&soft=notifications</a><br" src="/skin/default/img/empty.gif" />