KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Říjen 2015

Hravá výtvarka

28. října 2015 v 21:23 Recenze

Hravá výtvarka

Určitě máš doma štětce, barvy, nůžky, barevné papíry, fixky nebo pastelky. Tak je nenech zahálet a pusť se do tvoření!

Postupuj podle návodů nebo se nech jenom inspirovat a popusť uzdu svojí fantazii. Udělej si originální výzdobu do svého pokoje nebo krásné dárky pro rodiče, prarodiče, sourozence či kamarády.

Vlastnoručně vyrobený dárek jistě každý ocení!TATO KNÍŽKA PRO DĚTI MĚ VELICE POTĚŠILA.
PŘINÁŠÍ DĚTEM SPOUSTU RAD A NÁVODŮ, JAK TVOŘIT.
DĚTI SE ZAMĚSTNALY NA CELÉ DOPOLEDNE A KUPODIVU ANI NEBYLO JEJICH "PRACOVNÍ NÁČINÍ" PO CELÉM DOMĚ.
CO VYTVOŘILY BOHUŽEL NEVÍM, PROTOŽE PRÝ JE TO PRO MĚ PŘEKVAPENÍ POD STROMEČEK. TAK UŽ SE NA TO TĚŠÍM.
DOPORUČUJI.
Koupit můžete zde:

Tetování krví-Pobočník

28. října 2015 v 21:22 Recenze

Tetování krví-Pobočník
Polokontinent - krutá země plná nástrah, zrady a zla, ale i místo pro statečné a odvážné, kteří ještě neztratili naději. Na čí stranu se Rosamunda postaví?

Rosamunda vyměňuje riskantní život lampáře chránícího město Brandenbras před krvelačnými příšerami za ještě nebezpečnější službu. Stává se pobočníkem urozené bojovnice Evropy. Strach a pochyby o svých schopnostech musí nechat stranou. Čeká ho každodenní nelehká služba pro neohroženou fulgarku, která se pohybuje v těch nejvyšších kruzích a která má za úkol likvidovat příšery útočící na obyvatele měst a vesnic. O Rosamundovi se však začnou šuškat podivné věci a tyto pomluvy ji vystavují daleko většímu nebezpečí. Rosamundu a Evropu čeká rozhodující bitva proti společným nepřátelům a zákeřným intrikánům, kteří je chtějí oba zničit. Podaří se jim zvítězit?

3. díl strhující fantasy trilogie plné akce, napětí a nečekaných zápletek, která uchvátila čtenáře po celém světě. Do detailů propracovaný fantasy svět vás ohromí, uhrane, okouzlí…


HLAVNÍM HRDINOU TÉTO NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÉ KNIHY JE ROSAMUNDA.
MLADÝ MUŽ, KTERÝ PRACOVAL JAKO LAMPÁŘ A NYNÍ ODCHÁZÍ,ABY SE STAL POBOČNÍKEM BOJOVNICE EVROPY.A TO JE SLUŽBA OBZVLÁŠTĚ TĚŽKÁ A NEBEZPEČNÁ.JAK SI S TÍM ROSAMUNDA PORADÍ?
KNIHA PLNÁ NAPĚTÍ, PŘÍŠER,NECHYBÍ ANI POMLUVY.
DOPORUČUJI.Můj salón krásy-Krásné nehty

28. října 2015 v 21:22 Recenze

Můj salón krásy-Krásné nehty

Proměň se v majitelku nehtového studia a navrhni tu nejkrásnější úpravu nehtů!

Staň se módní umělkyní a navrhni tu nejkrásnější úpravu nehtů! Kombinuj barvy, třpytky, ozdoby či tvary a najdi styl, který bude opravdu dokonalý a cool! Tvůj salón krásy právě otevírá, tak pozvi kámošky a pořádně to rozjeďte…

V každém sešitě najdeš úžasné doplňky!
- trendy nálepky na nehty
- ultramoderní třpytky
- sadu pilníků
- praktický rozdělovač prstů pro snadné lakování.

ODE DNE, KDY MÁME TUTO KNÍŽEČKU, MÁME VŠICHNI PŘEPYCHOVĚ UPRAVENÉ A NAZDOBENÉ NEHTY.
JDE TO I BEZ ODBORNÍKŮ.
TEĎ JSME ODBORNÍCI MY.
PŘI LAKOVÁNÍ NEHTŮ JSEM MĚLA ČASTO PROBLÉM,ABY SE MÉ PRSTY NEDOTÝKALY NAVZÁJEM.
I NA TUTO SKUTEČNOST AUTOR MYSLEL.
U KNÍŽEČKY BYLO NĚKOLIK PRAKTICKÝCH DOPLŇKŮ A MEZI NIMI I ROZDĚLOVAČ PRSTŮ.
DOPORUČUJI.
Magické mandaly

28. října 2015 v 21:21 Recenze

Magické mandalyRelaxujte pomocí uklidňující síly magických mandal!

Vyzkoušejte nejnovější trend v oblasti aktivního odpočinku. Přinášíme vám 63 magických mandal, které můžete vybarvovat podle své momentální nálady a fantazie. Vezměte do ruky pastelky nebo fixy a nechte barvy promluvit za vás. Vyjádřete své pocity - radost, nadšení, lásku, naději…

Při vybarvování mandal si úžasně odpočinete a zklidníte své myšlení. Odplavíte pryč starosti a stres a prožijete vnitřní klid a mír.

NECHTĚLO SE MI VĚŘIT, ŽE SE PŘI MALOVÁNÍ TĚCHTO OMALOVÁNEK BUDU CÍTIT POHODOVĚJI A ODPOČINU SI.
VĚTŠINOU SE SAMA NA SEBE ZLOBÍM, ŽE MÉ OBRÁZKY NEJSOU TAKOVÉ JAKÉ BYCH CHTĚLA.
S TĚMITO OMALOVÁNKAMI JE TO VŠAK JINÉ.
STAČÍ SE JEN SNAŽIT A DÍLO SE PODAŘÍ,AŤ DÁTE BARVY JAKÉKOLIV, ZÁLEŽÍ ČISTĚ JEN NA VAŠÍ FANTAZII.
DOPORUČUJI.
Je ze mě prvňáček

28. října 2015 v 21:21 Recenze

Je ze mě prvňáček

Zde:


Máte doma prvňáčka? Víte, co vaše dítě potřebuje umět a znát, aby mu škola šla na jedničku? Pomozte mu s přípravou!
Zábavné úkoly jsou sestaveny tak, aby si děti při jejich řešení procvičily základní dovednosti a schopnosti, které využijí v hodinách matematiky, prvouky, čtení a psaní.

Usnadněte vašemu dítěti první rok ve školní lavici. Ukažte mu, že se není čeho bát a učení je zábava.

Koupit můžete Zde:

Toulky krajem Loiry-netradiční průvodce

28. října 2015 v 21:18 Informace
Údolí řeky Loiry je oblast proslavená nádhernými zámky a skvělým vínem.

Vydejte se s námi do míst, kde vznikaly dějiny. Navštívíme romantické zámky, na kterých žili francouzští králové, budeme obdivovat překrásné středověké katedrály a kláštery.

S tímto netradičním průvodcem se dostanete kraji kolem Loiry pod kůži. Dozvíte se informace, které v běžných průvodcích nenajdete. Zajímavosti z oblasti historie, kultury, sportu nebo života slavných osobností.

Knihu můžete zakoupit u svého knihkupce nebo zdeČtěte dřív,než kniha vyjde!

16. října 2015 v 21:15 Informace
Ráda bych vám dnes blíže představila novinku z nakladatelství Plus - knihu Hadí listiny. Napínavý román s rafinovanou detektivní zápletkou, která spojuje dávná tajemství a okultní učení s rituálními vraždami v současnosti, je debutem talentované Jessicy Cornwellové, vnučky Johna le Carré. Té se podařilo uchopit žánr "brownovských" thrillerů novým, neotřelým způsobem.
"V tajemném thrilleru Hadí listiny na čtenáře čeká záhadná hrdinka, nádherné evropské město, příběh propracovaný do detailu a série hrůzných vražd a spiknutí, která se táhne napříč staletími. Tento debutový román zkrátka obsahuje všechno," napsal respektovaný britský deník The Guardien.
Dále bych vám ráda představila naší žhavou novinku 40 dní pěšky do Jeruzaléma, která bude vycházet 2.11. Napsal ji Ladislav Zibura a vy už si ji můžete přečíst teď! V případě zájmu o zrecenzování téhle výjimečné knihy vám totiž můžeme poskytnout elektronickou verzi knihy již v předstihu. Proč byste si ji měli přečíst? Třeba proto, že je opravdu vtipná…
O čem to je: 22letý muž jde pěšky 1400 kilometrů do Jeruzaléma. Pořád se ztrácí a je trochu nešikovný, potká ale dobrý lidi.
Jak to skončí: do Jeruzaléma dojde, ale pak ho na letišti málem zabije raketa.
Komu to můžeš koupit: komukoliv ve věku 14-99 let se smyslem pro humor.
Seznam alergenů: obsahuje vtipy o náboženství a tlustých lidech.

Román Krycí jméno Verity boří hranice YA literatury

7. října 2015 v 21:42 Informace
nakladatelství CooBoo vydává strhující a dojemný příběh o silném přátelství dvou dívek zkoušeném děsivým nepřítelem v podobě gestapa.
Kniha Krycí jméno Verity kromě originální a důmyslně vystavěné retrospektivy z 2. světové války přináší i něco navíc - vybočení z řady young adult titulů. Elizabeth Weinová napsala nezapomenutelné, výjimečné dílo o špionáži, mučení, pilotkách, přátelství a hrůzách války.
Na podporu tohoto výjimečného titulu jsme natočili také trailer - keshlédnutí zde


Hravá encyklopedie Jiřího Žáčka baví i učí

3. října 2015 v 20:02 Informace
Hravá encyklopedie Jiřího Žáčka baví i učí
Nová, zcela jedinečná encyklopedie na českém trhu od Jiřího Žáčka obsahuje na 800 hesel, s nimiž se dítě setkává od svého narození, přes pojmy z oblasti zeměpisu, biologie či techniky až po výrazy abstraktní.
Srozumitelná hesla, poezie i legrace - to jsou hlavní klady Encyklopedie pro děti 21. století. Žáček původním povoláním inženýr se spojil s Žáčkem básníkem, proto se v této encyklopedii snoubí výstižnost a přesnost s poezií a vtipem.
Všechna hesla jsou seřazena abecedně, protože jedním z cílů této knihy je naučit formou zábavy a hry děti abecedu. V dnešním světě obrovského množství informací není důležité všechno znát, ale umět rychle hledat a orientovat se v dostupných materiálech.
Právě to se děti mohou učit i díky této knize.
Encyklopedie pro děti 21. století: https://youtu.be/S1Mb_wqec0A

Pozvánka

3. října 2015 v 20:01 Informace
Kdo se bojí nesmí do lesa!
Zveme vás na netradiční prezentaci knihy, která se pomalu ale jistě stává velkým překvapením na poli severské krimi! Kniha V lese visí anděl vyšla v nakladatelství Plus a čtenářům přináší přesně to, po čem touží - čtivý, promyšlený a napínavý příběh, který nikoho nenechá klidným. V pondělí 5. října od 18:00 vám právě tento titul stylově představíme v Café V lese (Krymská 12, Praha 10 - Vršovice).
Těšit se můžete nejen na scénické čtení z knihy, orákulum, tombolu a další detektivky z nakladatelství Plus, ale také na matematické hádanky a pár slov od překladatelky.
Detektivka V lese visí anděl od norského autora Samuela Bjørka má mezi čtenáři skvělé ohlasy a sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou:
...Už od prvních stránek je znát, jak zatraceně je dobrá. Jak člověka nenápadně pohltí... (centrum-detektivky.cz)
...Ono však stačí, když si přečtete prvních pár stran a hnedle poznáte, jak dobré to je... (krajskelisty.cz)
..."V lese visí anděl" by neměla uniknout nikomu, kdo má rád detektivky. A je úplně jedno, jestli preferujete napínavé thrillery, inteligentní klasické detektivky - hádanky nebo krimi založené na vyšetřování. To vše tady najdete. A k tomu ještě vytříbený styl psaní a atmosféru, ze které mrazí... (severskedetektivky.cz)
Přijďte se přesvědčit sami, jak moc dobrá tahle detektivka je!
Těšíme se na vás.


Hurvínkova nebesíčka

3. října 2015 v 19:43 Recenze

Hurvínkova nebesíčka
Knížní zpracování úspěšného loutkového představení Divadla Spejbla a Hurvínka

Jak se přihodilo, že se Hurvínek, Mánička a jejich chlupatý kamarád Žeryk setkali se svérázným znalcem zvířat doktorem Kytlem, s jeho kocourem Petrklíčem a hubatou kavkou Franci? Všechno začalo tím, že se Hurvínek rozhodl naučit Žeryka mluvit lidskou řečí.

V nové knížce pro všechny milovníky oblíbených loutkových hrdinů se Hurvínek a jeho kamarádi ocitnou v podivuhodném domě zvaném Nebesíčka, který se tu a tam zjevuje v Praze na Malé Straně. V domě najdou podivnou skříňku Kostitřasku, ale k čemu slouží, vám zatím neprozradíme. Pokud se to chcete dozvědět, pusťte se do čtení!


HURVÍNEK JE OBLÍBENÁ POSTAVIČKA NAŠICH DĚTÍ, VĚŘÍM,ŽE I VAŠICH.
TATO KNÍŽKA NÁS MOC POTĚŠILA.
SETKALI JSME SE V NÍ SAMOZŘEJMĚ S HURVÍNKEM A MÁNIČKOU A NECHYBĚL ANI PEJSEK ŽERYK. HURVÍNEK DOSTAL BÁJEČNÝ NÁPAD.
BUDE UČIT ŽERYKA MLUVIT. CO MYSLÍTE, PODAŘÍ SE MU TO?
DOPORUČUJI.Koupit lze zde:

Moje studentská kuchařka

3. října 2015 v 19:41 Recenze

Moje studentská kuchařka


Dopřejte si i na studiích kvalitní a chutná jídla "jako od maminky"!

Báječná jídla mojí maminky musí žít dál! To jsem si řekla, když jsem se stěhovala na kolej a popsala pak jejími recepty celý sešit. Vybrala jsem jídla, která zvládnu uvařit ve společné kuchyňce a samozřejmě jsem myslela i na svoji novou spolubydlící. Věřím, že budou chutnat i jí!

Vyhlášená kuchařka a autorka několika úspěšných titulů o vaření, Helena Rytířová, tentokrát přichází s knihou receptů určenou všem studentům a studentkám, kteří chtějí i na studiích jíst kvalitní a chutná jídla "jako od maminky".
Uvařte si dobroty, které skvěle chutnají, a které si zvládnete připravit v malé kuchyňce na koleji nebo v podnájmu. S obrazovými postupy krok za krokem to zvládnou i začátečníci.


Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI VÍM,JAK TO CHODÍ NA KOLEJÍCH A JAK STUDENTI POŘÁDNĚ NEJÍ.
ZA PRVÉ Z NEDOSTATKU ČASU A ZA DRUHÉ Z JEDNOHO PROSTÉHO DŮVODU.
NEUMÍ SI TOTIŽ NIC UVAŘIT.
A PRÁVĚ NIM JE URČENÁ TATO KNÍŽKA.
LÍBÍ SE MI OBRAZOVÉ POSTUPY, DÍKY NIMŽ JE PŘÍPRAVA JÍDEL OPRAVDU JEDNODUCHÁ.
DOPORUČUJI.


Koupit lze zde:

Narnie-Princ Kaspian

3. října 2015 v 19:35 Recenze

Narnie-Princ Kaspian

4.díl bestselleru, který nadchl miliony čtenářů po celém světě!

PRINC BOJUJE O SVOJI KORUNU
NARNIE… kde zvířata mluví… kde stromy chodí… kde právě začíná bitva. Princ Kaspian, oloupený o své právo na trůn, shromažďuje armádu, aby zbavil zemi falešného krále. Ale nakonec je to čestný souboj mezi dvěma muži, který má rozhodnout o osudu celé země.

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Magická síla navrátila sourozence Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucii do Narnie, kterou ničí občanská válka. Zachránit ji může jen mladý princ Kaspian, ale potřebuje pomoc. Podaří se mu s podporou dětí a lva Aslana zachránit Narnii a vrátit jí dávno ztracené časy svobody a štěstí?
Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů na celém světě.

"Jestliže důvtip a moudrost, styl a učenost mají být nezbytné pro cestu k nebeské bráně, pak Lewis bude jedním z andělů."
- The New Yorker


BÁJEČNÉ ČTENÍ, KTERÉ POTĚŠÍ VAŠI DOBRODRUŽNOU DUŠI.
VYDÁVÁME SE DO ZEMĚ NARNIE. ŽE JI NEZNÁTE?
TO JE VELIKÁ CHYBA. URČITĚ SE VÁM V NÍ BUDE LÍBIT.
ALESPOŇ DO DOBY NEŽ ZAČNĚ BITVA.
PRINCE KASPIANA ČEKÁ BOJ, POKUD NECHCE PŘIJÍT O TRŮN.
DOPORUČUJI.Koupit lze zde:

Narozen o půlnoci -Krvavý trůn

3. října 2015 v 19:28 Recenze

Narozen o půlnoci -Krvavý trůn
Daleko od lidí, skryté v horách, je tajemné a krásné místo - Dračí skály. Království, kde pospolu žijí lidé, elfové, trpaslíci a draci...

Boj o trůn v Dračích skalách vrcholí. Mezitím co královna Melisa postupuje ve svém šíleném plánu, Gabriel začíná mít pocit, že mu život protéká mezi prsty. Musí začít lhát, aby neztratil své blízké, ale právě kvůli lžím přichází i o to jediné, co mu zbývá. Už si nemůže být jistý nikým a ničím, dokonce ani svými city. Julie má naštěstí plán, který by mohl zachránit jeho i celé Dračí skály. Podaří se mu ho zrealizovat? A může Julii vůbec věřit?

Cornelie zjišťuje, že jí hrozí smrtelné nebezpečí a společně s Gabrielem musí hrát nebezpečnou hru, aby zachránili svůj domov před blížící se zkázou a zabránili dalšímu krveprolití...


KNIHA URČENÁ VŠEM,KDO SE RÁDI ALESPOŇ TROŠKU BOJÍ.
JÁ BYCH SE V DRAČÍCH SKÁLÁCH BÁLA.
ŽIJÍ V NICH TOTIŽ DRACI. MIMO DRAKŮ TAKÉ TRPASLÍCI A ELFOVÉ.
V KNIZE JSEM SE SETKALA S GABRIELEM A CORNELIÍ NA STRANĚ DOBRA A KRÁLOVNOU MELISOU NA STRANĚ DRUHÉ.
ČETBA MĚ BAVILA A SKVĚLE JSEM SI JI UŽILA.
DOPORUČUJI.
Koupit lze zde:

Poděska Ivy-Chodící pohroma

3. října 2015 v 19:24 Recenze

Poděska Ivy-Chodící pohroma
Očekávaná senzace roku 2015!

Ivy je dvanáct let a za svůj život už zvládla vytočit, nakrknout a rozčílit pěknou řádku nafrněných aristokratů. Je nesnesitelně neomalená, nehorázně neskromná a nesmírně neposlušná. Zároveň je ale i nečekaně nebojácná, nevídaně nebezpečná a neskonale nezdolná. A jedno je jisté: rozhodně, rozhodně není neslaná nemastná!

Dovede lhát, až se jí od pusy práší, umí vodit druhé za nos, protože má za ušima a oči na stopkách. Klidně si na každého otevře pusu, ale nečeká, až jí doní vlétnou pečení holubi. Co jiného taky zbývá nebohé opuštěné sirotě, samotné na celém světě!!!

Jenže poslední dobou se kolem ní začíná roztáčet záhadný kolotoč plný intrik, přízraků, duchů a zákeřných zločinů. Je možné, aby všechny ty neuvěřitelné nehody, nesmysly a nepravosti naznačovaly, že je Ivy možná něco víc než jen obyčejná holka?


HLAVNÍ HRDINKA KNIHY SE JMENUJE IVY. JE JÍ POUHÝCH DVANÁCT LET A VŮBEC SE NECHOVÁ,TAK JAK BY MĚLA.
IVY JE NOSITELKOU SNAD VŠECH _NE"... NESKROMNÁ, NEUCTIVÁ, NEPOSLUŠNÁ.
BARON PRÁŠIL BY JÍ MOHL ZÁVIDĚT JEJÍ LŽI.
DĚJ KNIHY VŠAK NENÍ JEN O JEJÍ NESPOUTANOSTI. NA SCÉNĚ SE OBJEVUJÍ DUCHOVÉ, ZLOČIN JEDEN ZA DRUHÝM. CO SE TO JEN DĚJE? MÁ S TÍM IVY NĚCO SPOLEČNÉHO?
DOPORUČUJI.


Koupit lze zde: