KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Srpen 2014

knižní novinky 35.týdne

26. srpna 2014 v 0:44 Knižní novinky
Rovnováha mezi dobrem a zlem se narušila a bájné zemi Sedmihoří hrozí krutý osud. - Vládci Sedmihoří - Diamantová cesta
V okamžiku, kdy byl Stefan bodnut do srdce, roztříštil se Eleně svět na tisíc kousků. - Upíří deníky - Slabé místo
Dvojjazyčné zpracování anglických povídek, kdy na levé straně je původní text a vpravo překlad do češtiny. - Výběr z povídek
Luštěte a pochutnejte si na výtečném masíčku! - Křížovky s recepty - Dobroty z masa:

knižní novinky 34.týdne

25. srpna 2014 v 1:11 Knižní novinky
Alexina milovaná země chřadne, otrávená jedem, který se šíří z kraje za Temnými horami. - ELYONOVA ZEMĚ - Desáté město


Vydej se na poznávací zájezd po Evropě! - Dětský ilustrovaný atlas - Evropa

Zahraj si s kamarády zábavné hry, jako jsou Piškvorky, Lodě nebo Šibenice. Zkus vyluštit křížovky, záludné hádanky a hlavolamy. - Zábavné hry, křížovky a hlavolamy pro kluky a holky

Zažij dobrodružství se sešitem plným krásných obrázkových bludišť. - BLUDIŠTĚ - pro šikovné děti - zelená


Procvičuj jednoduché počítání a psaní číslic od 1 do 20 s tímto sešitem plným zábavných úkolů a omalovánek.- Co mám umět, než půjdu do školy - POČÍTÁNÍ

Sbírka klasických českých říkadel, písniček, hádanek, pranostik a jazykolamů by neměla chybět v žádné dětské knihovničce. - Nejmilejší české říkanky, písničky a hádanky

Chceš vědět, proč nosíme čepici? Víte, kam plují obláčky? Nebo co najdete v kouzelné zahradě? Veselé básničky Jiřího Žáčka jsou nejen o tom…- Jiří Žáček - Jak se chodí do světa a další básničky

Chceš vědět, proč leží kapr v kapradí? Jakou mají Eskymáci abecedu? A kam letí pohádkoví sloni? Veselé říkanky Jiřího Žáčka jsou nejen o tom…- Jiří Žáček - Proč se ten kůň tolik směje a další říkanky

Skvělá příležitost jak procvičit mozek! - Sudoku PRO SENIORY - s citáty slavných

Nejúspěšnější česká novinka roku 2013 PO STRNIŠTI BOS vyjde jako e-kniha!

25. srpna 2014 v 1:07 Informace
Nejúspěšnější česká novinka roku 2013 PO STRNIŠTI BOS vyjde jako e-kniha!

Praha, 22. srpna 2014 - První zářijový týden vyjde v Nakladatelství Fragment e-kniha s "pořadovým" číslem 300. Po předchozích vydaných bestsellerech si budou moci čtenáři vychutnat v elektronické podobě také nejúspěšnější českou novinku roku 2013 Po strništi bos od Zdeňka Svěráka. Termín vydání je naplánován na 3. září. Díky speciální akci připravené ve spolupráci s e-knihkupcem Palmknihy.cz je možné si e-knihu exkluzivně předobjednat již tento týden a získat obratem třetinu knihy s předstihem jako dárek!

Titul Po strništi bos se stal vůbec nejúspěšnější českou novinkou loňského roku. Autor získal řadu ocenění, např. cenu čtenářů v anketě Magnesia Litera a ocenění Český bestseller 2013. Do dnešního dne se prodalo přes 70 000 výtisků!
Zanedlouho si budou moci příběh inspirovaný vzpomínkami na dětství Zdeňka Svěráka vychutnat také příznivci čteček a tabletů. Vydání e-knihy je připravováno na 3. září, k dostání bude v obvyklých formátech ePub i PDF.
Od zítřejšího dne si však můžete e-knihu exkluzivně předobjednat. Ve spolupráci s e-knihkupcem Palmknihy.cz jsme připravili možnost předobjednávky, díky níž čtenáři zakoupí titul se slevou 25% za bezkonkurenční cenu 89,- a navíc ještě po objednání získají jako ochutnávku první třetinu knihy! Více na www.palmknihy.cz.
Anotace:
Není to kronika mého dětství ani naší rodiny, chtěl jsem, aby to byla krásná literatura. Autoři takové literatury nejen vzpomínají na to, co viděli a slyšeli, ale také si vymýšlejí a fantazírují, aby jejich příběh stál za řeč.
V knížce vyprávím o tom, jak byl malý kluk přesazen z města na venkov a co to udělalo s jeho duší. Jsem to já a nejsem to já. Je to mozaika, v níž jsou některé kamínky pravé a jiné přidané. Ale vy byste neměli poznat, který je který.
Zdeněk Svěrák

Knižní novinky 33.týdne

12. srpna 2014 v 12:35 Knižní novinky
Jana, Jula, Michelle a Franciska dostanou od tajemné sovy pozvánku do Velké rady čarodějnic na oslavu Valpružiny noci. -Čarodějky z jezdecké školy - Slet čarodějnic
Alexa a její nejbližší přátelé plují na palubě lodi vstříc dalším dobrodružstvím. -ELYONOVA ZEMĚ - Osamělé moře
Catalina Soleado má nebezpečné nadání. Dokáže měnit svět jedním tahem pera. - Poslední čarodějka - Mlžné kameny
Neumíte vařit, ale chcete to zkusit? Nebojte se toho! - Kuchařka pro (úplné) začátečníky

Francouzština pro samouky+CD s MP3

11. srpna 2014 v 0:11 Recenze

Francouzština pro samouky
Naučte se francouzsky s úsměvem!

S Christophem, Isabelle a jejich přáteli si osvojíte praktickou slovní zásobu a naučíte se základy francouzské gramatiky. Díky CD ve formátu MP3 si poradíte i s francouzskou výslovností. Jednoduchá struktura této moderní učebnice je ideální nejen pro samouky.

JAZYKOVÁ KNIHA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ RYCHLE SEZNÁMIT SE ZÁKLADY FRANCOUZŠTINY. KNIHA JE PŘEHLEDNÁ,MOC DOBŘE SE Z NÍ UČÍ. NAUČILA JSEM SE VCELKU RYCHLE ZÁKLADNÍ GRAMATIKU. NEMĚLA JSEM ČAS CHODIT DO KURZU, DĚLALA MI STAROST VÝSLOVNOST. OVŠEM I NA TO SE U TÉTO KNIHY MYSLELO. JE U NÍ PŘILOŽENO CD VE FORMÁTU MP3 DÍKY KTERÉMU SE DÁ ZVLÁDNOUT I VÝSLOVNOST.
DOPORUČUJI.

Koupit můžete zde:

Jiří Kajínek-Můj život bez mříží

11. srpna 2014 v 0:10 Recenze

Jiří Kajínek-Můj život bez mříží

Zde:


Autentické vyprávění nejznámějšího českého vězně o svém dětství, dospívání, o svých láskách, zálibách, ale i o umění otevřít každý zámek. O vztahu k lidem, k penězům, ke zbraním...
kajinek obrazekMilí čtenáři,
kniha, kterou se právě chystáte číst, je první knihou o mně, jejímž autorem jsem já sám. Dosud byla o Jiřím Kajínkovi napsána spousta nesmyslů, lží a polopravd.A tak nastal čas, abyste se poprvé dověděli, jaký jsem doopravdy.

Přeji vám příjemné čtení a zajímavé poznání.
KAUZA JIŘÍHO KAJÍNKA MĚ DOCELA ZAJÍMÁ A PROTO JSEM SI POŘÍDILA TUTO KNIHU. JIŘÍ KAJÍNEK V NÍ POPISUJE SVOU PESTROU MINULOST, O NEVINNÉM DĚTSTVÍ A DÁLE PAK O JEHO NELEGÁLNÍM ŽIVOTNÍM STYLU.
JSEM PŘESVĚDČENÁ, ŽE ČIN, ZA KTERÝ BYL ODSOUZEN NA DOŽIVOTÍ,NESPÁCHAL.SLEDOVALA JSEM LETOS JEHO ODVOLACÍ SOUD A JSEM ZKLAMANÁ,ŽE BYLO KAJÍNKOVO PROPUŠTĚNÍ ZNOVU ZAMÍTNUTO.
KNIHA SE MI MOC LÍBÍ.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde:

Deník špatné matky

11. srpna 2014 v 0:09 Recenze

Deník špatné matky
Šokující, legrační a pravdivá zpověď autorky Stephanie Calmanové, která otevřeně vypovídá o svých názorech, úspěších i neúspěších v roli matky, boří všechny tradice. Vtipné repliky, odkazy a citáty inspirují generaci mladých žen po celém světě. Deník psaný s humorem a nadsázkou neodsuzuje poslání matky, ale v žádném případě je nepovyšuje nad smysl života. Přečtěte si Deník špatné matky a uvěřte - konečně - že jste Normální.


STÁLE JSEM PŘEMÝŠLELA O TOM,JAKÁ JSEM VLASTNĚ MATKA. SAMOZŘEJMĚ JSEM SI O SOBĚ MYSLELA,ŽE JSEM DOBRÁ MATKA, ALE..ZNÁTE TO,ČLOVĚK O SOBĚ OBČAS ZAPOCHYBUJE, OBZVLÁŠTĚ,KDYŽ VÁM VAŠE DÍTKO ŘEKNE: "JÁ BYCH CHTĚLA MÍT MAMINKU JAKO JANIČKA ".
PO PŘEČTENÍ TÉTO KNIHY JSEM SI UVĚDOMILA,ŽE JSEM SKVĚLÁ MAMINKA A ŽE I JANIČKA MŮŽE ZÁVIDĚT.
JAKPAK JSTE NA TOM VY?
DOPORUČUJI.Koupit můžete zde:

Toulky po Provence

11. srpna 2014 v 0:09 Recenze

Toulky po Provence


Provence - jeden z nejkrásnějších regionů Francie.

Vydejte se na cestu krajem provoněným levandulí, tymiánem a mořem. Čeká vás jižní slunce, milí lidé, krásná příroda a bohatá historie.

S tímto netradičním průvodcem se dostanete Provence pod kůži. Dozvíte se informace, které v běžných průvodcích nenajdete. Zajímavosti z oblasti historie, kultury, sportu nebo života slavných osobností.

Průvodce, který vás bude bavit!

MILUJETE FRANCII JAKO JÁ?
PAK JE TATO KNIHA URČENÁ PRÁVĚ VÁM.
PROVENCE JE PŘEKRASNÉ MÍSTO VE FRANCII. NIKDY JSEM TAM NEBYLA, ALE PO PŘEČTENÍ TÉTO KNIHY MÁM POCIT,ŽE TAM ZNÁM KAŽDÝ KÁMEN :-)
KNIHA MĚ VELMI UCHVÁTILA A POKUD SE NĚKDY DOSTANU DO FRANCIE, TAK SI JI ROZHODNĚ VEZMU SEBOU NA TOULKY PO PROVENCE :-)
DOPORUČUJI.


Koupit můžete zde: