KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Listopad 2013


Fragment prodává své knihy v elektronickém obchodu Googlu

30. listopadu 2013 v 23:05 Informace
Fragment prodává své knihy v elektronickém obchodu Googlu! Je mezi prvními, kteří tuto možnost nákupu nabízí.
Praha, 28. listopadu 2013 - Nakladatelství Fragment se zařadilo mezi první nakladatele v České republice, kteří své knihy nabízí přes elektronický obchod Googlu. První knihou nabídnutou přes tento prodejní kanál se stal první díl fantasy série Serafína - Příběh draků, který byl na play.google.com "vypuštěn" 14. listopadu 2013. Do dnešního dne se již v nabídce objevilo přes 230 titulů v elektronické podobě. V pátek 29. listopadu se v Google Play vůbec poprvé objeví Povídky Zdeňka Svěráka jako e-kniha!
Nakladatelství Fragment se jako jeden z prvních českých nakladatelů připojilo k projektu Google Play. Celosvětově služba nabízí prodej knih v elektronické podobě již dlouho, v českém prostředí se ale začala více rozvíjet až na podzim 2013. 14. listopadu byl službou Google Play nabídnutý první titul z produkce Nakladatelství Fragment s názvem Serafína - Příběh draků. Do dnešního dne již bylo do nabídky tohoto prodejního kanálu zařazeno přes 230 e-knih.
Tituly je možné číst nejen v chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Android i iOS, ale i přímo na obrazovce počítače ve webovém prohlížeči. Zároveň je možné je stáhnout do podporovaných čteček ve dvou nejčastějších formátech epub a pdf. První z nich, PDF, zachovává rozložení stran původní tištěné předlohy a je určený především k použití na stolním počítači či notebooku. Formát EPUB nezachovává původní vzhled, ale dovolí upravovat velikost textu dle momentální potřeby.
V nabídce na Google Play jsou nejen knihy zastupující beletrii pro děti a mládež, ale také tituly pro dospělé čtenáře a populárně-naučné jako jsou jazykové učebnice. Z těch nejatraktivnějších lze zmínit určitě světový fenomén HUNGER GAMES nebo bestsellerovou ságu Odkaz Dračích jezdců.
Pro všechny milovníky laskavého humoru a příběhů inspirovaných životem připravilo Nakladatelství Fragment malé překvapení - v pátek 29. listopadu se na Google Play objeví Povídky od Zdeňka Svěráka. Bestsellerový titul, jehož se v tištěné podobě prodalo neuvěřitelných 124 000 výtisků, si vůbec poprvé budou moci čtenáři zakoupit v elektronické podobě. Další titul tohoto oblíbeného českého autora Nové povídky je nachystán k "vypuštění" na 9. prosince 2013.
Díky službě Google Play mohou e-knihy nakupovat nejen uživatelé připojeni v České republice. Nakladatelství Fragment zpřístupnilo velkou část své produkce také uživatelům v zahraničí, aby jim tak usnadnilo cestu k českým titulům.Myška Peliška a myška Dobříška

30. listopadu 2013 v 22:58 Recenze

Myška Peliška a myška Dobříška

Malé myšky a jejich velká dobrodružství.

V jedné obyčejné kuchyni žijí myška Peliška a myška Dobříška. Není ale myš jako myš. Tyhle dvě myší kamarádky spolu totiž zažívají skvělá dobrodružství jako třeba cestování na zámek, překonání potopy a objevování dalších podkladů, které se v kuchyni skrývají.


MOC HEZKÁ KNÍŽKA O MYŠIČKÁCH.
MYŠKY SE JMENUJÍ PELIŠKA A DOBŘÍŠKA. JSOU TO VELIKÉ KAMARÁDKY. POJĎTE S NIMI ZA DOBRODRUŽSTVÍM. TO JSTE JEŠTĚ NEZAŽILI.
URČITĚ SE VÁM I VAŠIM DĚTEM BUDE TATO KNÍŽKA LÍBIT.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Vládce duchů

30. listopadu 2013 v 22:56 Recenze

Vládce duchůExistují.
Ian Boroughs to ví.
Vidí je.
Slyší je.
Cítí je.

Objeví se z ničeho nic.
Čeho se dotknou, shoří.
DUCHOVÉ.

Ian zůstával věrný své misi: Postaví se zabíjejícím světlům, branám, jež spalují vše, čeho se dotknou, a které chtějí zničit náš svět.
Z New Yorku zamíří s Bpmem do Buenos Aires v naději, že zde získá důležité informace. Po setkání s Japonkou Čijo věří, že našli spolubojovnici. Náhle ho přepadají pochybnosti. Má on i jeho přátelé stále ještě stejný cíl?


KNIHA URČENÁ VŠEM MILOVNÍKŮM DUCHAŘSKÝCH PŘÍBĚHŮ.
HLAVNÍ HRDINA KNIHY SE JMENUJE IAN. JE POVĚŘEN DŮLEŽITOU MISÍ . KDO TO CHCE ZNIČIT NÁŠ SVĚT? IAN TO VÍ. KDYŽ SE DO KNIHY ZAČTETE, DOZVÍTE SE TO TAKÉ.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Veselé písničky o zvířátkách +CD

30. listopadu 2013 v 22:55 Recenze

Veselé písničky o zvířátkách +CDZazpívejte si pro dobrou náladu.

22 českých písniček o zvířátkách s textem, notovým záznamem a zvukovou nahrávkou. Ideální na doma, do školky nebo do školy.MOC KRÁSNÁ KNÍŽKA, JEJÍŽ PŘÍLOHOU JE CD S 22 ČESKÝMI PÍSNIČKAMI. A JAK JINAK NEŽ O ZVÍŘÁTKÁCH.
DĚTEM SE MOC LÍBÍ A RÁDI PÍSNIČKY ZPÍVAJÍ. VHODNÉ I PRO PŘEDŠKOLNÍ I ŠKOLNÍ DĚTI.
SKVĚLÝ TIP NA DÁREK.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Módní návrhářka- více než 120 samolepek

30. listopadu 2013 v 22:55 Recenze

Módní návrhářka- více než 120 samolepekStaň se módní návrhářkou!

Elegantní, sportovní nebo jen tak na ven? Zapoj svou fantazii a vytvoř si vlastní módní kolekci. Navrhni originální modely pro každou příležitost.


S TOUTO KNIHOU SE RÁZEM STANEŠ MODNÍ NÁVRHÁŘKOU.
NAVRHOVAT ODĚVY JE TAK ZÁBAVNÉ.
A OBZVLÁŠTĚ S TOUTO KNÍŽKOU, KTERÁ OBSAHUJE VÍCE NEŽ 120 SAMOLEPEK.
DÍKY NIM MŮŽEŠ TVOŘIT A TVOŘIT STÁLE NOVÉ MODELY.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Velká encyklopedie s 3D obrázky - SUPER STROJE

30. listopadu 2013 v 22:54 Recenze

Velká encyklopedie s 3D obrázky - SUPER STROJE

Neuvěřitelné SUPER STROJE

Rychlá auta a sporťáky
Námořní lodě a hlubinné ponorky
Létající monstra
Giganti s raketovým pohonem

NASTUPTE A UŽIJTE SI VELKOU JÍZDU!


MOC HEZKÁ KNIHA. TAKOVÁ ENCYKLOPEDIE - TO TU JEŠTĚ JEŠTĚ NEBYLO. 3D JE ÚŽASNÉ.
KLUCI BUDOU V SEDMÉM NEBI. NAJDETE TADY AUTA, PONORKY,LODĚ A RŮZNÁ LÉTAJÍCÍ MONSTRA. SKVĚLÝ TIP DÁREK.VÁŠ CHLAPEČEK BUDE SPOKOJENÝ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:


Aréna odhalí svou nejtemnější stránku… Pokračování světového fenoménu Hunger Games přichází do českých kin!

26. listopadu 2013 v 22:24 Informace
Aréna odhalí svou nejtemnější stránku… Pokračování světového fenoménu Hunger Games přichází do českých kin!
Praha, 14. listopadu 2013 - Premiéra filmu podle světového bestselleru Hunger Games: Vražedná pomsta se uskuteční již příští týden! Uvedení snímku, jehož rozpočet překonal první díl o 50 milionů dolarů, je jednou z nejočekávanějších filmových událostí letošního podzimu. Knižní předloha - trilogie Hunger Games se dlouhodobě drží na předních místech žebříčků bestsellerů a stala se jednou z nejúspěšnějších knižních sérií pro děti a mládež za posledních 20 let!
Pokračování příběhu Katniss Everdeen, která se jako první člověk dokázala vzepřít mocným představitelům vládnoucího Kapitolu, nás uvede do děje ve chvíli, kdy se Katniss a Peeta vrací do rodného kraje. Jejich život ve vesnici vítězů je však všechno, jen ne klidný a bezpečný. Vzepřeli se moci a jsou vnímáni jako naděje pro všechny obyvatele jednotlivých krajů, které strádají pod přísnou nadvládou. Pomsta Kapitolu bude děsivá…
Větší, výpravnější a dražší, takové bude pokračování filmového bestselleru Hunger Games na filmovém plátně. S podtitulem Vražedná pomsta vstoupí do českých kin již 21. listopadu. První díl filmové ságy budil velká očekávání, zájem diváků je ale výrazně předčil. Druhý díl proto neskrývá ambice stát se jedním z blockbusterů ("senzací") roku. Tomu odpovídá i rozpočet filmu, který je o cca 50 milionů dolarů vyšší než rozpočet "jedničky".
Film Hunger Games: Vražedná pomsta stál 130 milionů dolarů, natáčelo se na více místech, diváci se mohou těšit na mnohem více trikových záběrů a také na davové scény z extravagantního Kapitolu. Jennifer Lawrence se do role Katniss Everdeen vrací jako držitelka Oscara.
To, že se jedná o opravdový fenomén, dokazuje také úspěch knižní předlohy. Trilogie Hunger Games se dokázala udržet po dlouhé týdny na předních pozicích mezi nejúspěšnějšími edicemi pro děti a mládež. V současné chvíli je na třetím místě žebříčku bestsellerů New York Times a webem USA Today byla vyhlášena jako jedna z nejúspěšnějších sérií za posledních 20 let vůbec společně s Harrym Potterem.
Nakladatelství Fragment připravilo u příležitosti premiéry filmu HUNGER GAMES: Vražedná pomsta kompletní vydání knižní trilogie a vydání v dárkovém boxu s filmovým vizuálem a nová vydání jednotlivých dílů. Více na Nakladatelství Fragment.

Zbývající čekání na premiéru si můžete zkrátit malou ochutnávkou v podobě filmového traileru, přečtení knižní předlohy nebo se od 15. 11. 2013 zúčastnit velké soutěže s HUNGER GAMES: Vražedná pomsta, kterou Nakladatelství Fragment připravilo ve spolupráci s českým distributorem filmu!
Podrobnější informace o knihách, filmu i soutěži o skvělé ceny (bude vyhlášena 15. 11.) naleznete na

Pozvánka 2

26. listopadu 2013 v 22:20 Informace


Šokující thriller ze současnosti

13. listopadu 2013 v 22:19 Informace
Šokující thriller ze současnosti
Praha, 12. listopadu 2013 - Pro všechny milovníky napínavých thrillerů přináší Nakladatelství Fragment novinku ze současnosti. Titul Zběsilá bezmoc od Jana Žáčka se zaobírá tématem spravedlnosti a jejího dosahu. Co když někdy oficiální nástroje spravedlnosti selžou? Je na místě vzít "pomstu" do svých rukou? Šokující thriller s názvem Zběsilá bezmoc je již na pultech knihkupců!
Otázka spravedlivého postihu za trestný čin je častým tématem diskuzí. Co když ale zločin zůstane nepotrestán? I když důkazy jasně ukazují na pachatele, který je propuštěn na svobodu?
V podobné situaci se ocitá hlavní protagonista titulu Zběsilá bezmoc. Humanitně smýšlející univerzitní profesor, jehož dcera byla napadena a zavražděna, bezmocně sleduje, jak jsou vrazi jeho "dítěte" propuštěni na svobodu. V jeho očích oficiální spravedlnost selhala. Se zbraní v ruce vykoná jediný trest, který považuje za odpovídající hrůznému činu - trest smrti. Jaké budou důsledky jeho jednání? Jak se k celému činu postaví společnost?
Napínavý thriller ze současnosti, který popisuje radikální změnu životního přesvědčení hlavního hrdiny pod vlivem bezmocnosti a pocitu bezpráví.

Anotace:
Napínavý thriller, který vám odhalí bezpráví v naší zemi.
Mladá dívka je surově napadena, znásilněna a zavražděna. Její otec, univerzitní profesor, marně čeká na spravedlnost. Útočníci jsou propuštěni na svobodu. Sám tedy bere do rukou zbraň a vykoná jediný trest, který považuje za spravedlivý - trest smrti. Poté musí zmizet. Policie má totiž jediný cíl - najít ho a zlikvidovat, aby nemohl nikomu popsat skutečnou vládu zločinu v naší zemi. Jeho výpověď ohrožuje mnoho vlivných lidí, a za to se platí nejvyšší cena...
145x210 mm, váz., 256 str., 329 Kč
Autor: Jan Žáček
O autorovi:
Jan Žáček (1963) je spisovatel a režisér, působí především v dabingu a v oblasti dokumentárního filmu. Zběsilá bezmoc je jeho 13. vydaná kniha.


Pozvánka

13. listopadu 2013 v 22:17 Informace