KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Srpen 2013

Jak Amík plavat mezi Čecha

28. srpna 2013 v 22:30 Informace
Jak Amík plavat mezi Čecha

Praha, 28. srpna 2013 - Již zítra se na pultech knihkupců objeví v pořadí třetí kniha od Američana Jona Davise, který zcela nezaměnitelně a humorně popisuje své dojmy a postřehy ze země v srdci Evropy. Jací jsme pohledem někoho, kdo se zde nenarodil? Co je na nás obdivuhodné a co naopak naprosto nepochopitelné? Na to odpovídá titul Ryba mimo vodu, který vychází v Nakladatelství Fragment 29. srpna!
V pořadí již třetí kniha Jona Davise, žijícího od roku 1992 v Praze, je souborem devíti fejetonů, které jsou z větší části zaměřené na české prostředí. Jon Davis v nich vypráví o sobě, o svých přátelích i o cizincích. Částečně shrnuje svůj dvacetiletý pobyt v České republice a snaží se vysvětlit, co za tu dobu již pochopil a naopak, co nepochopí nikdy.
Příběhy jsou psány milou chybnou češtinou, vtipně a naprosto originálně. "Jonovým jazykem" je popsána celá řada zkušeností se životem a zvyky v českém prostředí od každodenních témat jako jsou nákupy, zaměstnání, výlety až po účast v televizních pořadech. Jak nás vidí a proč říká, že Češi žijí podle motta "Žij a nech žít"?

Anotace:
Jeden milá Američan žít uprostřed krásná Čecha!
Jon Davis, Američan žijící v Praze, popisuje svojí typickou češtinou zážitky, postřehy a život v srdci Evropy. Jak se žije v Čechách? Jak nás vidí někdo, kdo se zde nenarodil? Každodenní dění originálně a nezaměnitelně zachycené pohledem Američana.
Ryba mimo vodu volně navazuje na první dvě knížky J. Davise Sousedi a Hezký víkend.
165x210 mm, váz., 88 str., 199 Kč
Ukázka z knihy:
Hodná holka Helena z Písku taky bydlila na našem patře v Domě učitelů. Helena všechny šest z nás pozvala - Michelle, Jill, Sascha, Jim, Mark a já - do své chaty na víkend.
"Chtěla bych nás na víkend pozvat jít na houby. Máme v Jižních Čechách malou, ale hezkou rodinnou chatu." A pak dodala, "To je výjimečný rok pro houby. Trochu pozdě, ale výjimečný."
"Co to je Jít na houby?" Mark se zeptal.
"Stále nevíš?" Michelle se Marka zeptala. "Ježíš! To je český hobby číslo 1!"
"A co to je?" Mark se zase zeptal.
"Hledat v lesu houby," vysvětlila Michelle.
Slavnostní křest knihy "Ryba mimo vodu - jak Amík plavat mezi Čecha" se uskuteční 4. září 2013 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR(Václavské nám. 41, Praha 1 - 1. patro) za účasti autora Jona Davise a vážených hostů - Sherry Keneson-Hall, kulturní atašé amerického velvyslanectví, a Saši Gr., básníka a prozaika.

Pozvánka

28. srpna 2013 v 22:26 Informace

Knižní novinky 35.týdne

28. srpna 2013 v 22:25 Knižní novinky
Každodenní dění originálně a nezaměnitelně zachycené pohledem Američana. - Ryba mimo vodu - jak Amík plavat mezi Čecha

Škola? Pro Hurvínka ztráta času! Ve město Oslovo se vůbec do školy chodit nemusí. Prý učiněný ráj na zemi! - Hurvínek mezi osly

Nejznámější české písničky a říkadla s obrázky Josefa Lady. - Krásné české písničky - Josef Lada + Krásná česká říkadla - Josef Lada

53 veselých básniček, které obohatí slovní zásobu a přispějí k základům výuky čtení, psaní a počítání nejmenších školáků. - Dědovy říkanky - Abeceda


Hrátky se samolepkami! S oblíbenou zábavou se děti učí poznávat různé obrysy a tvary ve větším celku. - Veselé hrátky s Krtkem - doplň správný obrázek

S oblíbenou zábavou se děti učí poznávat různé obrysy a tvary ve větším celku. S doplňováním samolepek na správná místa jim bude pomáhat Krtek a jeho kamarádi. - Veselé hrátky s Krtkem - najdi správný obrázek

To jsou zase mega šoky! Alice, její téměř "normální" rodinka a přátelé jsou opět v akci - Alice a... Mega hustý šoky + Alice a... Mega hustá partička


Luštěte a oslaďte si život! Stovka švédských křížovek zažene dlouhou chvíli a recepty na sladké dezerty z kuchyně Heleny Rytířové budou skvělou inspirací pro váš stůl. - Křížovky s větším písmem - s recepty pro sladké pečení


Vydejte se na další skvělé dobrodružství s Hurvínkem!

28. srpna 2013 v 22:24 Informace
Vydejte se na další skvělé dobrodružství s Hurvínkem!

Praha, 22. srpna 2013 - Všem příznivcům známého nezbedy Hurvínka, jeho kamarádky Máničky a moudrého pana Spejbla přinese již příští týden Nakladatelství Fragment nové dobrodružství. Kniha Hurvínek mezi osly je již třetím titulem, který vznikal ve spolupráci s Divadlem S+H. Vyprávění nás tentokrát zavede do záhadného města Oslova, kde nemusí nikdo chodit do školy. Prý učiněný ráj na zemi! Nevěříte?… Vychází již 28. srpna!
Stejně jako předchozí knihy Hurvínkova cesta do Tramtárie a Jak pan Spejbl prášil, které vyšly v Nakladatelství Fragment, vznikl také titul Hurvínek mezi osly podle stejnojmenné divadelní hry. Bezmála dva roky je hra uváděna s velkým úspěchem u malých i velkých diváků. Nyní si Hurvínkovo velké dobrodružství mohou všichni užít také v knižní podobě.
Ústředním tématem příběhu je škola, kam by Hurvínek nejradši vůbec nechodil. Vždyť je to pro něj jen ztráta času! K čemu všechny ty počty, psaní a učení? Beztak se nad jeho žákovskou pan Spejbl pokaždé jen rozčiluje. Největším přáním Hurvínka je do školy prostě nechodit. A to mu možná splní Hýkálek, prapodivná osůbka, která Hurvínka pozve do města Oslovo. Tam totiž žádné školy nejsou. Co je to ale za místo, když o něm ani Hurvínek, ani Mánička nikdy předtím neslyšeli?
Autorem divadelní hry i knihy je Miki Kirschner, který je rovněž autorem scény a představení režíruje.

Anotace:
Škola? Tak to je pro Hurvínka jen velká ztráta času! Copak to k něčemu je? Taťulda se beztak jen pravidelně rozčiluje nad jeho žákovskou knížkou. Kéž by do ní už nikdy nemusel vkročit!…
Když se objeví prapodivná osoba jménem Hýkálek, Hurvínkovi se přání splní. Oba se vydají do města Oslova, kde se do školy totiž vůbec nechodí. Co je to ale za místo, o kterém nikdo nikdy neslyšel? Prý učiněný ráj na zemi! Pojďte se společně s Hurvínkem přesvědčit i vy!
216x276 mm, váz., 48 str., 199 Kč
Slavnostní křest knihy "Hurvínek mezi osly" se uskuteční 2. září 2013 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR (Václavské nám. 41, Praha 1 - 1. patro) za účasti autora Miki Kirschnera, hostůHeleny Štáchové, Martina Kláska a Michala Bartáka a hlavních protagonistů Hurvínka,Máničky a Spejbla.

Percy Jackson-prokletí Titánů

21. srpna 2013 v 16:13 Recenze

PERCY JACKSON - PROKLETÍ TITÁNŮ

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných, už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis?
Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa.
Vezmeme tě s sebou, chceš?

Spousta dalších informací, hry a zábava na www.percy-jackson.cz!

Ukázka z knihy:
NA ZÁ DECH PÁ R
MILIONŮ KIL
Příšerné bylo, že jsem vážně pozoroval tu rodinnou
podobu. Atlas měl stejný panovačný výraz jako Zoe,
stejný chladný povýšený pohled, jaký měla někdy
Zoe, když se naštvala, jenže u něj to vypadalo tisíckrát hůř. Měl všechno to, co jsem od začátku na Zoe
nesnášel, ale nic z toho dobrého, čeho jsem si pak u ní
začal vážit.
"Pusť Artemidu," žádala Zoe.
Atlas přistoupil k bohyni v řetězech. "Snad bys
chtěla převzít nebe od ní? Jen si posluž."
Zoe otevřela pusu, aby něco řekla, ale Artemis se
ozvala: "Ne! Nezkoušej to, Zoe! Zakazuji ti to."
Atlas se domýšlivě ušklíbl. Klekl si vedle Artemidy
a pokusil se jí sáhnout na tvář, ale bohyně po něm
chňapla a málem mu ukousla prsty.
"Hohó!" zachechtal se Atlas. "Vidíš, dceruško? Paní
Artemidě se ten nový úkol líbí. Myslím, že nechám
všechny z Olympu nést střídavě své břemeno, jakmile
vládce Kronos zase povstane a tohle bude střed našeho paláce. To ty slabochy naučí trochu pokoře."
DALŠÍ Z ÚŽASNÝCH PŘÍBĚHU PERCY JACKSONA. POKUD JSTE JEŠTĚ NEČETLI ANI JEDEN DÍL, TAK HONEM S CHUTÍ DO TOHO,NEBUDETE LITOVAT.ZCELA JISTĚ VÁS UCHVÁTÍ, STEJNĚ JAKO NÁS.
MYTOLOGICKÝ SVĚT VÁS ZARUČENĚ POHLTÍ.
DOPORUČUJEME.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Fantastická bludiště

21. srpna 2013 v 16:12 Recenze

Fantastická bludištěKnížka pro všechny milovníky rébusů a hádanek.


PERFEKTNÍ KNÍŽKA URČENÁ VŠEM KDO MAJÍ RÁDI HÁDANKY A RÉBUSY. NA 32 STRANÁCH SE OPRAVDU POBAVÍTE. KNIHA JE URČENÁ ČTENÁŘŮM OD 9TI LET.
BUDE SE VÁM URČITĚ LÍBIT,STEJNĚ JAKO SE LÍBÍ NÁM.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

mazlíčci-samolepky a obkreslovačky

21. srpna 2013 v 16:05 Recenze

Mazlíčci-samolepky a obkreslovačky


Nalepuj, obkresluj, vybarvuj!

Sešit plný veselých samolepek, šablon k obkreslování a vybarvování. Podpořte zábavnou formou rozvoj fantazie, tvořivosti a soustředění vašich dětí.


MOC HEZKÝ SEŠITEK PLNÝ KRÁSNÝCH NÁLEPEK DOMÁCÍCH ZVÍŘÁTEK. NAJDETE ZDE PŘES 70 SAMOLEPEK ZVÍŘÁTEK A TAKÉ 30 SUPER OBKRESLOVACÍCH ŠABLON, DÍKY KTERÝM Z VÁS BUDOU MISTŘI MALÍŘI. NAMALUJETE KRÁSNĚ KAŽDÉ DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKO.
DĚTEM SE TATO KNÍŽKA MOC LÍBÍ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Velká encyklopedie -Zvířata

21. srpna 2013 v 15:58 Diskuze

Velká encyklopedie -ZvířataUdělejte si exkurzi mezi zvířata! K dispozici máte skvělého průvodce - výpravnou publikaci s nádhernými fotografiemi více než 200 druhů zvířat a spoustou poutavých informací. Mapky a identifikační karty jednotlivých druhů uvádějí podrobnosti o oblastech, ve kterých zvířata žijí, průměrné délce života, rozmnožování a další zajímavosti.


MOC KRÁSNÁ ENCYKLOPEDIE. NAJDETE V NÍ NÁDHERNÉ FOTOGRAFIE VÍCE NEŽ 200 DRUHŮ ZVÍŘAT. DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU NOVÝCH INFORMACÍ.
VÍTE KOLIKA LET SE KTERÉ ZVÍŘE DOŽÍVÁ? PO PŘEČTENÍ TÉTO KNIHY TO JIŽ VĚDĚT BUDETE.
MOC SE NÁM LÍBÍ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

skotačení na statku

21. srpna 2013 v 15:50 Recenze

skotačení na statkuKolik oblíbených zvířátek žije na statku?
Prasátka, krávy, koně, kuřátka…
Děti mohou sledovat jejich bezstarostné radovánky a pohrát si se šoupátkem, které jim odhalí další část příběhu.MOC HEZKÉ A OBLÍBENÉ DĚTSKÉ LEPORELO.
DĚTI SE V NĚM SEZNÁMÍ SE VŠEMI ZVÍŘÁTKY, KTERÉ ŽIJÍ NA STATKU. JE TO ZÁBAVA. POMOCÍ ŠOUPÁTKA ODHALÍ SPOUSTU VĚCÍ,KTERÉ BY JIM JINAK ZŮSTALY SKRYTY.
URČITĚ SE BUDE LÍBIT I VAŠIM DĚTEM.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Knižní novinky 34.týdne

21. srpna 2013 v 15:29 Knižní novinky
Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo... Druhý díl Odkazu Dračích jezdců je nyní k dispozici v namluvené verzi. - Eldest - AUDIOKNIHA

Londýn již není bezpečný a nad upířími bratry se stahují mračna. Pokračování příběhu dvou znepřátelených bratrů. - Upíří deníky - Stefanovy deníky: Spojení

Některé dveře je lepší nechat zavřené. Stisknutí kliky vás může stát život... - Krimi thriller - Někdo se dívá


Luštěte a pochutnejte si! - Křížovky a podzimní recepty


Kouzelné vyprávění o tom, jak spolu hospodařili vepřík a kůzle. - Čtení o vepříkovi a kůzleti


Příběhy Damiána a jeho kočičích přátel - bitevní kočky Pitipačky, pyšné kočky Terezy, hračkočkové kočky Jepiny a dalších kočičích kamarádů - Kočičiny kocourka Damiána

Knižní novinky 33.týdne

21. srpna 2013 v 15:28 Knižní novinky
Nejznámější české pohádky na motivy Boženy Němcové. - Klasické české pohádky


Aktualizovaná publikace obsahuje přes tisíc základních pojmů z oborů společenských věd, se kterými se můžete setkat u přijímacích zkoušek na vysokou školu. - Přijímací zkoušky na VŠ - Všeobecný přehled - Témata a pojmy

Knižní novinky 32.týdne

1. srpna 2013 v 23:48 Knižní novinky
Nečekané dobrodružství v zemi žíznivých květin. - Hurvínkova cesta do Tramtárie

Příběhy loupežníka Rumcajse. - Rumcajs

Na cestě plné pohádek vás bude provázet pták Blboun nejapný. - S Blbounem do říše pohádek

Černá čarodějnice je strašidelná nešika. Sotva se vymotá z jednoho dobrodružství, už na ni čeká další zmatek. - Příhody černé čarodějnice

Pohádkový svět plný zábavy díky veselým obrázkům, která nahrazují slova v textu. - Malované čtení - z pohádky do pohádky

Skvělá dobrodružství skřítků Matýska a Majdalenky. - Matýsek a Majdalenka - prima čtení pro nejmenší

Výběr třinácti oblíbených českých pohádek autorů Jaromíra Erbena, Boženy Němcové a Františka Bartoše. - Nejkrásnější české pohádky

NARNIE-KOMPLET-BOX

1. srpna 2013 v 1:20 Recenze

Narnie - box

zde:

Fenomén Narnie přináší nové souborné vydání! Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě s filmovým designem Prince Kaspiana. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!


Tento box 7 dílů Narnie letopisů se nám moc líbí. Perfektní dárek, určitě potěšíte. Čeká na vás země kentaurů,trpaslíků,obrů a dalších neznámých bytostí. Tento světový bestseller se opravdu vydařil.
Máte rádi Narnie letopisy ?
Tady je máte v perfektním kopletu. Bezva tip na dárek.
Určitě potěšíte. Země trpaslíků a obrů a dalších napřirozených bytostí se na vás těší.
Doporučujeme.
Koupit lze zde:

RUDA VALI ...KŘÍŽOVKY PLNÉ VTIPŮ

1. srpna 2013 v 1:19 Recenze

RUDA VALI ...KŘÍŽOVKY PLNÉ VTIPŮ
Ruda z Ostravy a křížovky?!

To tu ještě nebylo! Konečně luštění, u kterého se pořádně zasmějete. Každý správný luštitel má přece vtípky rád, no ni?NO PARÁDA, KŘÍŽOVKY S MÝM OBLÍBENÝM RUDOU Z OSTRAVY.
JAKÉPAK ASI JSOU?
LEHKÉ NEBO TĚŽKÉ?
JÁ VÁM TO PROZRADÍM.
JSOU ZKRÁTKA ZÁBAVNÉ.
A CO JE LEPŠÍHO NEŽ SI LUŠTIT A SMÁT SE U TOHO? VYZKOUŠEJTE.
DOPORUČUJI.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

knižní novinky 28..týden

1. srpna 2013 v 1:19 Knižní novinky

Knižní novinky 28.týdne

Dnes v 1:20 | Knižní novinky
Zábavné úkoly se samolepkami pro všechny předškoláky. Krátké texty prozradí o strojích mnoho zajímavého.- Traktory a náklaďáky - aktivity se samolepkami

Sešit s obrázky nejoblíbenějších zvířecích kamarádů je doplněn listy se samolepkami, které děti mohou nalepovat na příslušné obrázky se shodnými obrysy. - Nejmilejší zvířátka - aktivity se samolepkami


Nenechte přípravu do školy náhodě. - Super kniha her a úkolů


Klasické spojovačky se samolepkami a vybarvovačkami. - SPOJOVAČKY se samolepkami (oranžová)

Nakreslete obrázky plné kouzel! Pomůže vámi k tomu 30 nejrůznějších šablon od šikovného stavitele až po cihly, míchačku nebo ochrannou helmu.- Kreslení podle šablon - STAVITEL ŠIKULA

Skládejte postavičky, zvířátka nebo předměty z nálepek nejrůznějších tvarů a barev. -Skládanky s nálepkami - modrá


Super hry domů, do školy i na hřiště! - Super hry a rošťárny pro kluky a holky

Nakreslete své vlastní návrhy! Své oděvy doplňte vhodným účesem a zajímavými doplňky. -Módní návrhářka

LÁSKA,SEX,TOUHA -CO JE ŠEPTEM...

1. srpna 2013 v 1:18 Recenze

LÁSKA,SEX,TOUHA -CO JE ŠEPTEM...
Parta studentů si života užívá opravdu naplno - mejdany, láska, akce, sex. Někteří z nich přicházejí na to, co znamená mít vážnější vztah, a každý z nich má nějaké svoje tajemství.
Ashley má "divokou" pověst a vyznává nevázaný životní styl. Co když je to ale přetvářka? Může se za maskou holky na jednu noc schovávat velká touha? Vysokoškolák Dylan je nejen hezký, ale navíc i fajn kluk. Bude mít Ashley šanci mu dokázat, že si zaslouží jeho pozornost?

Titul Láska, sex, touha - Co je šeptem... volně navazuje na předchozí titul:
Láska, sex, touha - Nikdy neříkej navždyZNÁTE TO. MEJDANY,LÁSKA,SEX...
STUDENTI DYLAN A ASHLEY SI VŠE VYZKOUŠÍ NA VLASTNÍ KŮŽI.
JE TO TĚŽKÉ ZAUJMOUT KLUKA, O KTERÉM SI MYSLÍTE,ŽE JE TEN PRAVÝ, OBZVLÁŠŤ KDYŽ MÁTE HORŠÍ POVĚST NEŽ VŠECHNY OSTATNÍ HOLKY?
TO SE DOZVÍTE, KDYŽ SI TUTO KNIHU PŘEČTETE.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE

KOUZELNÁ ŠKOLIČKA - DOPLŇ, NAJDI ROZDÍL, PŘIŘAĎ

1. srpna 2013 v 1:15 Recenze

KOUZELNÁ ŠKOLIČKA - DOPLŇ, NAJDI ROZDÍL, PŘIŘAĎ

Připravte svého prvňáčka na první školní den.

Hledání rozdílů
Přiřazování vhodných obrázků
Doplňování chybějících předmětů
Jednoduché počítání

a další zábavné úkoly, se kterými dětem pomůžou dva kamarádi z Kouzelnické školičky


MOC HEZKÁ KNÍŽKA URČENÁ NAŠIM NEJMENŠÍM. DĚTI MAJÍ MOC RÁDI KOUZELNOU ŠKOLIČKU. S TOUTO KNIHOU NEJEN ŽE SI UŽIJÍ SPOUSTY LEGRACE A ZÁBAVY,ALE BUDOU SE SOUČASNĚ I UČTI - PŘIRAZOVAT OBRÁZKY, POČÍTAT,DOPLŇOVAT A SPOUSTU DALŠÍCH ÚKOLŮ BUDOU MÍT.
NÁM SE MOC LÍBÍ.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

ANDREA KANE -ZVRÁCENÉ MYŠLENKY

1. srpna 2013 v 1:11 Recenze

ANDREA KANE -ZVRÁCENÉ MYŠLENKY
Agentka FBI Sloane Burbanková je mimo aktivní službu. Když se ale dozví o zmizení své kamarádky z dětství, chce se okamžitě zapojit do pátrání. Vedením případu je pověřen Derek Parker - bývalý přítel Sloane, se kterým se nerozešli v dobrém. Dochází k dalším únosům, některé ženy jsou následně brutálně zavražděny. Sloane a Dereka nakonec zavedou všechny stopy k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí?

HLAVNÍ HRDINKOU KNIHY JE SLOANE BURBANKOVÁ. BÝVALÁ AGENTKA FBI.
PO ZMIZENÍ JEJÍ DÁVNÉ PŘÍTELKYNI SE SLOANE NAVRACÍ KE SVÉ PŮVODNÍ PROFESI A PÁTRÁ PO ZMIZELÉ KAMARÁDCE. DOKÁŽE JI NAJÍT?TO VÁM NEMŮŽU PROZRADIT.
DOPORUČUJEME.


KOUPIT LZE ZDE:

knižní novinky 31.týdne

1. srpna 2013 v 1:04 Knižní novinky
Dochází k únosům žen, které jsou následně brutálně zavražděny. Všechny stopy vedou k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí? -Andrea Kane - Zvrácené myšlenky

Oddělení vražd má plno práce. Podaří se vypátrat chladnokrevné zločince?- James Hayman - MrázJaká tajemství skrývá smlouva z minulosti? - Brett Hoffmann - Nebezpečný kontrakt

Z každého (ne)obyčejného okamžiku se během vteřiny může rozvinout humorný příběh, při jehož vyprávění se budete smát a souhlasně přikyvovat.- Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY

Povídky, které vás přimějí k úsměvu i zamyšlení. - Josef Laufer - Roura od kamen a jiné povídky


Také si občas připadáte, že se celý svět kolem vás zbláznil? - Zápisky šílencovy - Ivan Mládek


Neuvěřitelná životní cesta z vězení až do celostátních deníků a Poslanecké sněmovny.. - Na druhý břeh

knižní novinky 29.týdne

1. srpna 2013 v 1:04 Knižní novinky
ískejte jistotu ve vyjadřování a hravě se domluvte na cestách, v obchodě nebo třeba v restauraci. -Angličtina pro aktivní senioryObjevte, jak funguje lidské tělo. -Lidské tělo - jak to funguje - fakta a zajímavosti