KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Duben 2013

Rekordy ze světa zvířat

4. dubna 2013 v 18:42 Recenze

Rekordy ze světa zvířat


Svět zvířat připomíná obrovské závodiště. Každý se snaží být nejlepší ze všech, aby přežil. Nad schopnostmi některých tvorů se vám bude tajit dech.
Víte například,
- která žába by zvládla otrávit dvacet tisíc myší?
- které zvíře se dožije více než 150 let?
- který obyvatel zvířecí říše dokáže unést tisícinásobek své hmotnosti?
- který živočich vidí teplo?
- které zvíře je poháněno raketovým pohonem?

To vše a mnoho dalších neuvěřitelných zajímavostí vás vtáhne do světa plného rekordů a obdivuhodných výkonů.


MOC KRÁSNÁ KNIHA O ZVÍŘATECH. URČENÁ VŠEM MILOVNÍKŮM ZVÍŘAT.
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVOSTÍ, MUSÍM SE PŘIZNAT,ŽE JSME SPOUSTU VĚCÍ NEVĚDĚLI.
OBRÁZKY ZVÍŘAT JSOU ROVNĚŽ ÚŽASNÉ.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete Zde:

FRANCOUZŠTINA PRO SAMOUKY

4. dubna 2013 v 18:38 Recenze
FRANCOUZŠTINA PRO SAMOUKY

Naučte se francouzsky s úsměvem!

S Christophem, Isabelle a jejich přáteli si osvojíte praktickou slovní zásobu a naučíte se základy francouzské gramatiky. Díky CD ve formátu MP3 si poradíte i s francouzskou výslovností. Jednoduchá struktura této moderní učebnice je ideální nejen pro samouky.


ŽE NEUMÍTE FRANCOUZSKY?
NEVADÍ.
S TOUTO KNIHOU SI TUTO ŘEČ RYCHLE OSVOJÍTE A POTOM OHROMÍTE.
DÍKY CD BUDETE OVLÁDAT I NELEHKOU FRANCOUZSKOU VÝSLOVNOST.
TAK NA CO ČEKÁTE? S CHUTÍ DO TOHO.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete Zde:

NANCY GIDEON - ČISTÁ KREV

4. dubna 2013 v 18:35 Recenze
NANCY GIDEON - ČISTÁ KREV

Další díl v této edici:
Název: Nancy Gideon - Pod vlivem úplňku
Předpokládaný termín vydání: 23.04.2013


Detektiv Charlotte Caissieová si slíbila, že za každou cenu pomstí smrt svého otce a zničí bosse místního podsvětí. Jako "vstupenka" do zločineckého prostředí jí má posloužit jeho osobní strážce Max. Muž s pověstí nelítostného zabijáka ji ale začne přitahovat víc, než by sama chtěla. Může obstát vztah dvou lidí, kteří stojí na opačných stranách zákona? Jakou oběť bude muset Charlotte přinést?


HLAVNÍ HRDINKA KNIHY SE JMENUJE CHARLOTTE. PRACUJE JAKO DETEKTIV. PO SMRTI SVÉHO OTCE BOJUJE PROTI BOSSOVI PODSVĚTÍ, KTERÝ MÁ OTCOVU SMRT NA SVĚDOMÍ.
CO SE STANE, KDYŽ SE CHARLOTTE ZAMILUJE DO BOSSOVA BODYGUARDA? ČTĚTE A VŠE SE DOZVÍTE.
MOC HEZKÁ KNIHA.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete Zde:

Lucie Bílá – Život je jen náhoda + DVD

4. dubna 2013 v 18:32 Recenze

Lucie Bílá - Život je jen náhoda + DVD


Fotografická kniha Život je jen náhoda mapuje profesní a soukromý život jedné z nejvýraznějších osobností současné hudební scény - Lucie Bílé.

Vladimír Komárek vždy říkal: "Co se napíše, to už se nemusí pamatovat." Já to říkám i o fotkách Lukáše Fronka. To on se mnou prožívá denně všechna vystoupení. Díky jeho fotkám můžu předchozí den hodit za hlavu a těšit se tak na ten následující. Začalo to rokem 2010, který byl tak neuvěřitelný, tak "fantastický", že stálo za to vydat ho v knižní podobě. Je to takové holčičí obrázkové čtení. Kniha byla 4. května slavnostně pokřtěna a hurá na focení druhého dílu - 2011 - Život je jen náhoda.
Tak příjemné komiksové čtení, moji milí.

Vaše Lucie Bílá

Bonusem knihy je přiložené DVD, které obsahuje pracovní i soukromé záběry.

MÁTE RÁDI LUCINKU BÍLOU JAKO MY?
PAK JE TATO KNIHA SE SPOUSTOU FOTOGRAFIÍ URČENÁ PRÁVĚ VÁM.
SOUČÁSTÍ JE I DVD,KTERÉ POTĚŠÍ.
DOPORUČUJI.


Koupit můžete Zde:

Holčičí mejdan – super aktivity na tvou párty!

4. dubna 2013 v 18:26 Recenze

Holčičí mejdan - super aktivity na tvou párty!


Pozvi svoje kámošky na nejlepší holčičí večer na světě!
Roztočte šipku a začněte si hrát!
Kdo vyhraje závod po nákupním centru? Kdo jako první postaví sušenkovou věž? Kdo nadchne diváky nejbláznivějším karaoke na světě?
Nevíte, jakou hrou začít? Pak roztočte šipku, ať rozhodne místo vás!


ÚŽASNÁ KNÍŽKA PRO VAŠI SLEČNU. DÍVČÍ PÁRTY BUDE VELMI ZÁBAVNÁ.
MŮŽETE TOČIT ŠIPKOU A NA CO ŠIPKA UKÁŽE, TEN ÚKOL MUSÍTE SPLNIT. SKVĚLÝ DÁREK PRO VAŠI PRINCEZNU.
DOPORUČUJI.Koupit můžete Zde:

Tesťák pro vás srazil ceny testů na polovinu

4. dubna 2013 v 18:15 Informace
Přijímačky se blíží - Tesťák pro vás srazil ceny testů na polovinu!
Praha, 20. března 2013 - Chystáte se k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium nebo na vysokou školu? Nepodceňte přípravu a buďte mezi přijatými. S aplikací Tesťák.cz se můžete připravovat efektivně, pravidelně a nyní navíc za skvělou cenu!
Přijímačky na vysoké školy a osmiletá gymnázia se blíží. Tesťák.cz srazil pro všechny, kteří se připravují, cenu testů na polovinu. Navíc je možné si zakoupit více testů najednou v rámci balíčků za zvýhodněné ceny.
Projekt Tesťák.cz byl spuštěn Nakladatelstvím Fragment na konci října 2012. On-line testovací aplikace uživatelům umožňuje efektivní přípravu na různé druhy zkoušek. Žákům pátých tříd, kteří se hlásí na osmiletá gymnázia, Tesťák nabízí testy z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu. Uchazeči o studium na VŠ pak mohou využít testy z pěti tematických okruhů: všeobecný přehled, lékařské fakulty, psychologie, andragogika a personální řízení, policejní akademie.
Chcete se dostat na školu? Buďte dobře připraveni k přijímacím zkouškám!
TESŤÁK.cz
 • Testy zpracované s ohledem na aktuální požadavky u zkoušek
 • Okamžité vyhodnocení a neomezený přístup k výsledkům
 • Možnost srovnání s ostatními uživateli
 • Tematicky zaměřené testy
 • Rady a tipy, jak se dobře připravovat
 • Ukázky testů zdarma
Více informací a ukázky testů zdarma na www.testak.cz!

Tady všude byl ....Ladislav Smoljak

4. dubna 2013 v 18:15 Informace
Tady všude byl… Ladislav Smoljak
Praha, 27. března 2013 - Již dnes bude uvedena na trh knižní novinka z Nakladatelství Fragment, která ukazuje oblíbeného českého herce, autora, uznávaného filmového a divadelního režiséra Ladislava Smoljaka ve všech jeho životních rolích. Jaký byl a jaká byla jeho životní cesta? Na tuto otázku se v knize "Tady všude byl… Ladislav Smoljak" snaží odpovědět celkem 27 přispěvatelů - mezi nimi dcery a synové Ladislava Smoljaka, Zdeněk Svěrák, Josef Abrhám, Ivan Hlas a další přátelé a kolegové.
Jméno Ladislava Smoljaka bude již navždy spojeno s úsměvem, dobrou náladou a inteligentním humorem. Jaký ale byl a jaké byly jeho životní role?
Kolektiv autorů v čele s potomky Ladislava Smoljaka připravil tuto unikátní biografickou knihu mapující soukromý a profesní život herce, filmového a divadelního režiséra, spoluautora fenoménu Cimrman... Ve svých vzpomínkách popisují soužití, spolupráci, přátelství nebo jednoduše setkání s touto nezapomenutelnou osobností české filmové a divadelní scény. Publikaci doprovází množství fotografií, přičemž řada z nich je zveřejněna vůbec poprvé. Životní cesta Ladislava Smoljaka tak, jak ji čtenář doposud nepoznal.
Anotace:
Kniha vystihující Ladislava Smoljaka v jeho různých životních rolích.
Biografická zkratka od malého žáka, přes asistenta na Fakultě technické a jaderné fyziky, spolutvůrce fenoménu Cimrman, až po smělého námořního vlka na Slapech.
Redaktor - Učitel - Herec - Autor - Režisér - Stavitel - Hospodář - Zlepšovatel - Námořník - Táta - Děda - Kamarád - Občan.
205x240 mm, váz., 168 str., 399 Kč
Ukázka:
Smyšlená postava Járy Cimrmana se světovým vynálezcem a geniálním vizionářem samozřejmě nestala náhodou, ani z Božího rozmaru. Táta sám totiž jedince schopné něco nového vymyslet a případně i sestrojit vždy velmi obdivoval, nakonec sám takovým věčným zlepšovatelem a vynálezcem samoukem vždycky byl! Když si vzpomenu na naše společné hovory, většina z nich se točila kolem toho, jak něco (politiku, svět, kafemlýnek - cokoli!) vylepšit, přestavět, především pak změnit k lepšímu. Přitom nešlo o nic revolučního. Byl vynálezcem čapkovského rozměru všedního dne, navíc se to v něm snoubilo i s jeho mentalitou šetrného hospodáře. Nechtěl zásadní změny, chtěl, aby věci fungovaly lépe, rychleji a hlavně úsporněji. Akční rádius měl ale jinak v podstatě neomezený. Od představ, jak lépe a účinněji organizovat stavbu domu, až po hokejový "zlepšovák" na proměňování přesilovek v souboji s ruskou sbornou. "Kdyby tenhle hráč zajel sem a ten druhý plnou rychlostí nenápadně na druhou stranu vedle branky…" ukazoval nám prstem na rozmazané televizní obrazovce a přes naše skeptické výrazy okamžitě usoudil: "Musím to zavolat Hlinkovi!"… (kapitola Zlepšovatel, autor David Smoljak)
Slavnostní křest knihy "Tady všude byl… Ladislav Smoljak" se uskuteční 15. dubna 2013 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR(Václavské nám. 41, Praha 1 - 1. patro) za účasti dětí Ladislava Smoljaka: Kateřiny Smoljakové, Alžběty Smoljakové, Davida Smoljaka a Filipa Smoljakaa spoluautora knihy Zdeňka Svěráka.

Osobní zamyšlení Václava Klause

4. dubna 2013 v 18:14 Informace
Osobní zamyšlení Václava Klause nad událostmi uplynulých 23 let
Praha, 19. února 2013 - Klíčové okamžiky a změny posledních dvou desetiletí očima jedné z nejvýraznějších osobností české politické scény. Václav Klaus se zamýšlí nad událostmi uplynulých 23 let, které se nesmazatelně podepsaly na vývoji samostatné České republiky, Evropy i celého světa. Titul Václav Klaus ‒ My, Evropa a svět vychází v Nakladatelství Fragment již 20. února!
V knize My, Evropa a svět Václav Klaus vyjadřuje své pocity zklamání z vývoje u nás, v evropských zemích i v celém světě. Zamýšlí se nad tím, co k tomu všemu přispělo. Záměrem dle slov autora nebylo sepsání pamětí či sbírky napsaných projevů, ale vážné osobní zamyšlení prezidenta republiky a nástin jeho chápání a prožívání popisovaných událostí. Některé z nich zažil osobně, jiné viděl docela zblízka.
Kniha pojednává o proměnách současného světa, o vývoji jednotlivých zemí pod vlivem klíčových událostí, o směrech, kterými se původně měly státy ubírat, a o dalších významných tématech, která se bezprostředně týkají našeho života.Anotace:
Směřování dnešního světa se odchyluje od hodnot a principů, jakými jsou svoboda, tržní hospodářství a parlamentní demokracie, kterých jsme rychle dosáhli na počátku 90. let. Tento neutěšený stav mne trápí a vidím jej nejen v naší zemi, ale také v Evropě a celém západním světě. Proto název knihy My, Evropa a svět.
Tento text jsem záměrně napsal a čtenářům předkládám až v posledním roce svého prezidentování. Zdůrazňuji to, neboť jsem chtěl knihu vydat před jeho ukončením, ještě do jisté míry svázán s prezidentskou funkcí. Nejsou to žádné paměti, na ty se ještě necítím, ale je to vážné zamyšlení nad uplynulými dvěma desetiletími. Toto období bylo pro mne stejně jako pro miliony lidí v naší zemi vytouženou érou života bez těžkého krunýře, kterým nás svazoval, brzdil a tlumil komunismus.
Název "My, Evropa a svět" je snad až příliš ambiciózní. Jsem si vědom, že to, co mohu v této knize postihnout, jsou jen zlomky toho všeho, co se v dnešním rychle se měnícím světě děje.
V knize diskutuji zlomové okamžiky, klíčové události uplynulých třiadvaceti let tak, jak jsem je viděl, vnímal a chápal. Mohl jsem na něco zapomenout nebo něco nedocenit, ale věřím, že to hlavní tam je. Například:
· Pád komunismu
· Rozpad Sovětského svazu
· Rozdělení Československa (a jeho měny)
· Jedenácté září aneb past, do které nás vlákal terorismus
· Finanční a ekonomická krize let 20082009 a její důsledky
· Arabské jaro
a další kapitoly.
165x235 mm, váz., 180 str., 249 Kč
Autor: Václav Klaus


Připravte se s Tesťákem k přijímačkám na VŠ

4. dubna 2013 v 18:14 Informace
Připravte se s Tesťákem k přijímačkám na VŠ
Praha, 5. února 2013 - S portálem Tesťák.cz se nově mohou připravovat také studenti středních škol, kteří se chystají na vysoké školy. V nové sekci "přijímačky na vysoké školy" budou postupně zveřejňovány testy z pěti okruhů. Během dubna a května nabídku navíc doplní také souhrnné testy ze všech témat. S Tesťákem máte přijímačky v kapse -www.testak.cz!
Projekt Tesťák.cz představilo Nakladatelství Fragment na konci října 2012. Jde o testovací on-line aplikaci, která studentům umožní připravit se na různé druhy zkoušek. V první fázi se s Tesťákem mohli ke zkouškám připravovat žáci pátých tříd hlásící se na osmiletá gymnázia. Od spuštění bylo do konce ledna zveřejněno již 45 testů z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu.
31. ledna byla spuštěna nová sekce portálu - "přijímačky na vysoké školy". Nově se tedy s Tesťákem mohou ke zkouškám připravovat také maturanti, kteří se hlásí na VŠ. Své znalosti si mohou ověřit v následujících pěti tematických okruzích: všeobecný přehled, lékařské fakulty, psychologie, andragogika a personální řízení, policejní akademie. Během dubna a května budou přidány souhrnné testy ze všech témat pro opakování.
Výhodou aplikace je možnost okamžitého vyhodnocení a neomezeného přístupu k výsledkům. Student tak může snadno sledovat své postupné zlepšení. Stejně jako u testů pro žáky pátých tříd je také u testů k přijímacím zkouškám na VŠ možnost srovnání s ostatními uživateli.
V pravidelných intervalech se budou na webu objevovat nové testy.
TESŤÁK.cz
 • Testy zpracované s ohledem na aktuální požadavky u zkoušek
 • Okamžité vyhodnocení a neomezený přístup k výsledkům
 • Možnost srovnání s ostatními uživateli
 • Tematicky zaměřené testy
 • Ukázky testů zdarma
Více informací a ukázky testů na www.testak.cz!

Knižní novinky 14.týdne

4. dubna 2013 v 18:12 Knižní novinky
Říše temnot je všude kolem nás… Nekonečná, nebezpečná, nepoznaná. Pokračování napínavé fantasy série Říše temnot - Černá magie a Říše temnot - Tajemný anděl.Poslechněte si nejznámější bajky Ezopa, La Fontaina a Krylova ve skvělém převyprávění Jiřího Lábuse - Nejznámější bajky - Ezop, La Fontaine, Krylov - AUDIOKNIHA


Knižní novinky 13.týdne

4. dubna 2013 v 18:12 Knižní novinky
Jméno Ladislava Smoljaka bude již navždy spojeno s úsměvem, dobrou náladou a inteligentním humorem. Jaký ale byl a jaké byly jeho životní role? Vychází novinka Tady všude byl… Ladislav Smoljak.

Knižní novinky 12.týdne

4. dubna 2013 v 18:11 Knižní novinky
Bohové Olympu kladou další nelehké úkoly. Podaří se je splnit a obstát ve zkouškách? Vychází třetí díl série Bohové Olympu - Znamení Athény.
Sourozenci Carter a Sadie jsou opět v nebezpečí života. Tentokrát se schyluje k bitvě, která rozhodne nejen o jejich osudu… Kronika Cartera Kanea - Rozhodující bitva.
Jamie pokračuje v psaní svých deníčků. A že je pořád o čem psát J - Můj milý deníčku - Jsou dospělí vůbec lidi? a Můj milý deníčku - Pomoc... tohle je fakt Zapadákov!

Členům Klubu Tygrů se splní sen - vydávají se do afrického parku na opravdové safari. I tady je ovšem čeká záhada, kterou je třeba objasnit - vychází novinkaKlub Tygrů - Safari v ohrožení.
Tom Gates je prostě geniální, nebo si to alespoň myslí. Co ho k tomu vedlo, to vysvětlí již ve čtvrtém deníku - Tom Gates - Úžasný deník: Geniální nápady (většinou).
Zpříjemněte si čekání na jaro luštěním. Čekají vás navíc také inspirace a recepty na jarní lahůdky -Křížovky a jarní recepty.
Angličtinu se mohou učit i ti nejmenší. S obrázkovým slovníkem to bude hračka - 1111 anglických slovíček.


Knižní novinky 11.týdne

4. dubna 2013 v 18:07 Knižní novinky
Výzvy, názory a úvahy reagující na momentální dění představuje sborník deseti projevů z let 2003 - 2012 - Václav Klaus - Deset.

Další pohádkové příběhy a komiksy si pro nejmenší čtenáře připravili opět knižní skřítci. Vychází novinka Matýsek a Majdalenka - prima čtení pro nejmenší

Najít správnou cestu není nikdy snadné. Může to být ale velká zábava - BLUDIŠTĚ pro šikovné holky a kluky

V jezdecké škole se zase dějí věci - hledá se hvězda pro filmový příběh a všichni se pečlivě připravují na závod… tituly Líza a spol. - Hlavní role a Líza a spol. - Napínavý závod.

Pro všechny milovníky zahrádkaření vychází nová kniha luštění z edice pro seniory -Křížovky PRO SENIORY bylinková zahrádka.

Procvičujte se svými dětmi správnou výslovnost s knihou Logopedie - Žežicha se neříká.

Nový příběh pro fanoušky napětí a tajemství… Je možné zemřít a přesto zůstat mezi lidmi? - Mezi nebem a zemí - Setkání s duchem.

Ruby umí mluvit s duchy. Tentokrát je to však jiné, o pomoc ji poprosí malé batole… - Tajemství duchů - Zpráva ze záhrobí.

Klub záhad je opět v akci! A přináší hned dvojitou dávku tajemných záhad - Klub záhad - Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima.

Zazpívejte si pro lepší náladu a fajn den. Půjde to snadno s knížkou Veselý den - pohádky, říkanky a písničky...


Knižní novinky 10.týdne

4. dubna 2013 v 18:06 Knižní novinky
Vyrobte si z papíru zvířátka nebo třeba stojánek na tužky. Díky předloze to půjde snadno! Vychází novinka - Hravé tvoření - skládačky, vybarvovánky a vystřihovánky.


Chtěli byste mít knihu, která plní tajná přání? Hlavní hrdince Leně se to vyplnilo…. Kniha tajných přání.

Na kouzelném hradu se stále něco děje a zase v tom mají prsty děti hradního pána. Jak tohle dopadne? To se dočtete se v příbězích Kouzelný hrad - Dračí pohár a Kouzelný hrad - Výprava do podzemí.Přichází nová éra hrdinů! Je jich hned 12 a dohromady jsou neporazitelní… tituly SUPER 12 - VýzvaaSUPER 12 - Past.Rovnováha magie byla narušena, a to ohrožuje celou lidskou civilizaci. Podaří se najít východisko? NovinkaVěk magie - Čas zkázy.

Madison se chce stát skvělou advokátkou jako její otec. Nyní chce ale přijít na klub záhadě dvou zmizení… vychází Záhadná zmizení.

Veselé příběhy, pohádky a básničky přináší titul Jiří Žáček dětem.

Chcete se učit anglicky kdykoliv a kdekoliv? Pak je právě pro vás určený nový titul -Angličtina nejen do auta - Nakupování.


Knižní novinky 9.týdne

4. dubna 2013 v 18:05 Knižní novinky
Nová fantasy série z pera mladé české autorky Michaely Burdové nás zavede do tajemné Velwetie, kterou obývají nebezpeční Temnovlci - vychází novinka Syn pekel - Vlčí krev.

Zazpívejte si s oblíbenou dvojicí autorů Zdeňkem Svěrákem a Jaroslavem Uhlířem - ilustrovaný zpěvník Písničky o zvířatech.

Pro všechny malé předškoláky přinášíme sešit plný úkolů a cvičení pro uvolnění ruky -UVOLŇOVAČKY a zábavné úkoly.


Knižní novinky 8.týdne

4. dubna 2013 v 18:05 Knižní novinky
Osobní zamyšlení prezidenta České republiky nad událostmi, které se staly v uplynulých 23 letech -Václav Klaus - My, Evropa a svět.Sára potká svou první velkou lásku. Brzy ale přijde na to, že není všechno tak skvělé, jak se ze začátku zdá… Nová edice pro mladé čtenáře -Láska, sex, touha - Nikdy neříkej navždy.

Holky jsou opět v akci. Když se v okolí začnou dít nepravosti nebo někdo beze stopy zmizí, neváhají a pouštějí se do pátrání. Vycházejí další dva díly z ediceHolky na stopě - Velké pátrání a Záhadné zmizení.


Naplní se starodávné proroctví Mayů? Série Mayské proroctví pokračuje druhým dílem Hadí spirála.


Knižní novinky 7.týdne

4. dubna 2013 v 18:04 Knižní novinky
Také se vám zdá, že je cesta za štěstím dlouhá a trnitá. Vycházejí dvě novinky, které poradí, jak na to - Klíč ke štěstí


a Obchod se štěstím.


Členové R-Týmu opět v akci! Tentokrát se budou snažit objasnit záhadu mořských hlubin a půjdou po stopách vlčího chlapce - Ripleyho záhady R-TÝM - Hrozba z hlubin a Ripleyho záhady R-TÝM - Vlčí dítě.

Hrozba z hlubin
Vlčí dítě:


Spousta luštění, které pobaví za každého počasí - Zábavné křížovky a osmisměrky.


Knižní novinky 6.týdne

4. dubna 2013 v 18:03 Knižní novinky
Unikátní novinka, která je určena dětem již od prvních dnů! Obrazce a tvary byly zvoleny na základě doporučení odborníků. Vychází novinka pro nejmenší Moje první leporelo - se zrcátkem.
Příběh plný napětí, nebezpečí a lásky z prostředí mafie přináší titul Nepřítel mého nepřítele.
Upíří deníky poodhalí další osud znepřátelených bratrů Stefana a Damona - Upíří deníky: Stefanovy deníky - Úkryt.

Poslouchejte a učte kdykoliv a kdekoliv! Cestou do práce, během odpočinku nebo třeba na kole -Angličtina nejen do auta - Restaurace a jídlo.

Knižní novinky 5.týdne

4. dubna 2013 v 17:58 Knižní novinky
Píše se rok 2140. Svět se změnil a pro život nyní platí přísná pravidla. Kdo je poruší, nemá právo žít… - vychází titul Deklarace smrti.
Klub čarodějek má zase plné ruce práce - ztratil se kouzelný králík a vykouzlit narozeninový dort také nebude jen tak. Novinka pro všechny malé čarodějky -Klub čarodějek - Velká záchranná akce.

Vychází dva nové prima příběhy v edici Láska s.r.o. Jak si poradit s trapasy? Jak vyřešit trable s láskou? - Láska s. r. o. - Prima kámošky aLáska s. r. o. - Prima kluk.Knižní novinky 4.týdne

4. dubna 2013 v 17:52 Knižní novinky
Spoustu zábavy přináší nové originální sešity se snímatelnými nálepkami. Rozvíjí manuální zručnost a představivost u dětí od 7 let - Skládanky s nálepkami - modrá


Skládanky s nálepkami - žlutá.