KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Červenec 2012

KNIHA PRO BEZVA KLUKY

31. července 2012 v 21:47 Recenze

KNIHA PRO BEZVA KLUKY


Chtěl bys vítězit a být nejlepší v každém sportu?

S neocenitelnými radami profesionálního sportovního trenéra pro začínající sportovce se dozvíš například:
- Jak zvládnout taková tenisová podání, aby ti padala samá esa
- Jak koučovat fotbalový tým
- Jak celé hodiny udržet míč ve vzduchu
- Jak trénovat jako ti nejlepší
- Jak roztáčet na prstu basketbalový míč
- Jak se stát držitelem světového rekordu
- Jak dávat vítězné interview
a mnoho dalších tipů a triků.

Tak neváhej a staň se nejlepším vrcholovým sportovcem.


KNIHA URČENÁ PRO VŠECHNY KLUKY OD DEVÍTI LET.
POKUD CHCEŠ BÝT VE VŠEM NEJLEPŠÍ, PAK JE TATO KNÍŽKA URČENÁ PRÁVĚ TOBĚ. NAUČÍŠ SE DÁVAT INTERVIU,ROZTÁČET NA PRSTU MÍČ ČI KOUČOVAT FOTBALOVÝ TÝM. A TO NENÍ K ZAHOZENÍ.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Nemám žádné jméno

31. července 2012 v 21:42 Informace

Nemám žádné jméno

ZDE:Neuvěřitelný příběh české básnířky a spisovatelky Dagmar Hilarové. Krátce před patnáctými narozeninami byla transportována do terezínského ghetta a strávila zde více než dva roky.
Knihu vydala pod svým jménem nizozemská spisovatelka Miep Diekmann, která si autorství neprávem přisoudila poté, co jí skutečná autorka důvěřivě svěřila svůj rukopis. Po více než třiceti letech vychází autorské dílo Dagmar Hilarové, které získalo již tři významná literární ocenění, v českém jazyce, jak si to vždy přála.AUTOBIOGRAFIE ŽENY, KTERÁ PŘEŽILA UVĚZNĚNÍ V TEREZÍNĚ. ČESKÁ SPISOVATELKA DAGMAR HILAROVÁ BYLA V NECELÝCH PATNÁCTI LETECH TRANSPORTOVÁNA DO TEREZÍNSKÉHO GHETTA A BYLA ZDE UVĚZNĚNA VÍCE NEŽ DVA ROKY.
TATO KNIHA STOJÍ ZA PŘEČTENÍ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Dobrodružná bludiště – Tajemství pyramid

31. července 2012 v 21:36 Recenze

Dobrodružná bludiště - Tajemství pyramid

ZDE:


Projdi bludištěm a zažij spoustu dobrodružství! Dej ale pozor. Najít tu pravou cestu nebude vůbec jednoduché.

Vstup do starověkého Egypta, do vesnice, nad níž se tyčí Velká pyramida. Tvůj přítel potřebuje pomoc. Jeho otec uvíznul uvnitř pyramidy a zachránit ho můžete jedině společně. Nedorazíte-li včas, zůstane v pyramidě uvězněn navěky. Budete muset najít cestu tajnými tunely a komorami skrytými uvnitř pyramidy, které tvoří spletitý systém bludišť.
Cestou budeš muset rozluštit záhadné hieroglyfy, najdeš zlatý poklad a dozvíš se spoustu informací o tom, jak v Egyptě žili faraonové a jak byly postaveny jejich velkolepé pyramidy. Podaří-li se ti z hrobky uniknout, budeš na nejlepší cestě uhodnout závěrečnou hádanku a vyluštit poslední kód, který ti umožní misi dokončit a úspěšně uzavřít dobrodružství v bludišti.


KDO MÁ RÁD STAROVĚKÝ EGYPT, PAK SI V TÉTO KNZE PŘIJDE ZARUČENĚ NA SVÉ.
BUDETE TÉMĚŘ NA VLASTNÍ KŮŽI PROŽÍVAT CESTU TAJNÝMI KOMORAMI UVNITŘ PYRAMIDY. UMÍTE LUŠTIT HIEROGLYFY? ŽE NE? NEVADÍ,ZARUČENĚ SE TO NAUČÍTE.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Módní návrhářka

31. července 2012 v 21:27 Recenze

Módní návrhářka

ZDE:


Staň se módní návrhářkou!

Nakresli své vlastní návrhy! Své oděvy doplň vhodným účesem a zajímavými doplňky.
Inspirovat se můžeš modely, které najdeš v této knížce!TATO KNIHA ZCELA JISTĚ POTĚŠÍ KAŽDOU SLEČNU.
SLEČNY TO BUDE MOC BAVIT TVOŘIT SI SVÉ VLASTNÍ NÁVRHY.SKVĚLÝ TIP NA DÁREK.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Velká kniha pro chytré předškoláky – zelená

31. července 2012 v 21:22 Recenze

Velká kniha pro chytré předškoláky - zelená

ZDE:


Kniha plná hádanek a doplňovaček obsahuje velké množství zábavných úkolů pro předškoláky a mladší školáky. Děti si mohou nejen vybarvovat obrázky, ale také si uvolní ruku při obtahování a dokreslování různých tvarů, čímž se lépe připraví na psaní, vyzkouší si objevování rozdílů mezi podobnými obrázky, seznámí se s trochou počítání, zkrátka si užijí spoustu zábavy. Úkoly v této knize nenásilnou formou podporují soustředění a rozvíjejí dětskou představivost.PERFEKTNÍ KNÍŽKA PRO VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA.
KNIHA NENÍ OMEZENA VĚKEM,MALÍ SI V NÍ MOHOU KRESLIT A TI STARŠÍ,I ŠKOLÁCI SI PROCVIČÍ PAMĚŤ A SKVĚLE SE S TOUTO KNIHOU ZABAVÍ PŘI PLNĚNÍ RŮZNÝCH ÚKOLŮ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Knižní novinky 31.týdne

31. července 2012 v 21:13 Knižní novinky
Moje první pohádky - Pohádky, které my i naše děti máme rádi.
Pohádky, které my i naše děti máme rádi.

- O Karkulce
- O perníkové chaloupce
- O veliké řepě
- O Šípkové Růžence
- O Budulínkovi
- O rybáři a zlaté rybce
- O Popelce

... a další nejoblíbenější pohádkové příběhy.Hurvínkova cesta do Tramtárie - Kam se to ti dva zase dostali! Stačilo jen, aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu předčítala z pohádkové knížky a už to celé začalo.
Kam se to ti dva zase dostali! Stačilo jen, aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu předčítala z pohádkové knížky a už to celé začalo. Ocitli se totiž v zemi plné žíznivých květin, kde vládla protivná princezna Gerbera. Ještě se ani nestačili rozkoukat a už jim uvěznila Žeryčka!
Jak si s tím oba poradí? Musí nejdříve splnit několik úkolů, ale jak už to v pohádkových příbězích bývá, všechno dobře dopadne.
Matýsek a Majdalenka - báječné čtení pro nejmenší - Vydej se spolu s Matýskem, Majdelenkou a jejich kamarády za dobrodružstvím.
Matýska a Majdalenku, malé skřítky z Písmenkova, určitě znáš z časopisu Báječná školka.
Vydej se spolu s nimi a jejich kamarády za dobrodružstvím. Čekají na tebe příběhy i komiksy!Krkonošské pohádky - Příběhy z krkonošských hor a podhůří, kde vládne moudrý Krakonoš.
Krkonošské pohádky o dobru, zlu, chamtivosti a lásce. Příběhy z krkonošských hor a podhůří, kde vládne moudrý Krakonoš. Lakomý jilemnický pán jenom kouká, kde by co sebral z cizího! Krakonoš jeho plány většinou odhalí a zmaří. Občas si z Vejrycha také udělá legraci. Pohádkové příběhy o životě krkonošského lidu pocházejí z pera Marie Kubátové.Zlatá kniha pohádek - Pohádky od K. J. Erbena jako Otesánek, Dlouhý, Široký a Bystrozraký a mnoho dalších.
Zlatá kniha nejkrásnějších a nejznámějších českých pohádek.
Pohádky od K. J. Erbena jako Otesánek, Dlouhý, Široký a Bystrozraký a mnoho dalších, bezpochyby patří ke zlatému fondu české literatury. Děti potěší nádherné ilustrace Heleny Zmatlíkové.Cesty formana Šejtročka - Příběhy známé z televize. Šejtroček prožívá na svých cestách řadu dobrodružství i se svými kamarády - vodníkem Česílkem, valachem Žemličkou a dalšími.
Příběhy známé z televize.

Šejtroček prožívá na svých cestách řadu dobrodružství i se svými kamarády - vodníkem Česílkem, valachem Žemličkou a dalšími.

Dozvíte se jak se stal Šejtroček formanem, jak se mu polámalo kolo, jak zahrál loupežníkům pro radost, jak vezl ohnivého mužíčka na svatbu a mnoho dalších neuvěřitelných příběhů.Příhody černé čarodějnice - Černá čarodějnice je strašidelná nešika. Sotva se vymotá z jednoho dobrodružství, už na ni čeká další zmatek.
Černá čarodějnice je strašidelná nešika. Sotva se vymotá z jednoho dobrodružství, už na ni čeká další zmatek. Občas to nevypadá zrovna růžově, ale naštěstí má dobré kamarády, kteří jí ochotně přispěchají na pomoc. Se svojí botou Žralbětou a neposedným koštětem se rozletí dokonce až do Ameriky! Jak tohle asi dopadne?


S Blbounem do říše pohádek - Pták Blboun nejapný provede Jeníčka a Mařenku nejznámějšími příběhy a zažijí opravdu legrační příhody.
Vydejte se s Jeníčkem a Mařenkou do kouzelného lesa plného pohádek. Na cestě plné dobrodružství a neuvěřitelných setkání je doprovází pták Blboun nejapný. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Není divu, protože žije už jen v pohádkové říši. Jeníčka a Mařenku provede nejznámějšími příběhy a zažijí opravdu legrační příhody. Společně potkají Karkulku, Sněhurku, Budulínka, čerta, vodníka a mnoho dalších bytostí.Rumcajs - Pohádkové příběhy o loupežníku Rumcajsovi - jedné z nejznámějších postav Václava Čtvrtka a ilustrátora Radka Pilaře.
Pohádkové příběhy o loupežníku Rumcajsovi - jedné z nejznámějších postav Václava Čtvrtka a ilustrátora Radka Pilaře, kterou děti dobře znají i z televize.
Rumcajs je prvním z dílů známé trilogie Rumcajs - Manka - Cipísek.
V prvním díle se děti dozvědí, jak se stal Rumcajs loupežníkem, jak utopil draka, jak vysadil duhu na nebe a ještě mnoho krásných příběhů.Knižní novinky 26.týdne

31. července 2012 v 21:09 Knižní novinky
Nejmilejší zvířátka - aktivity se samolepkami - Zábavné úkoly se samolepkami.
Zábavné úkoly se samolepkami pro všechny předškoláky. Sešit s obrázky nejoblíbenějších zvířecích kamarádů je doplněn listy se samolepkami, které děti mohou nalepovat na příslušné obrázky se shodnými obrysy. Krátké texty dětem prozradí o zvířátkách mnoho zajímavého.


Traktory a náklaďáky - aktivity se samolepkami - Sešit s obrázky je doplněn listy se samolepkami, které děti mohou nalepovat na příslušné obrázky se shodnými obrysy.

Zábavné úkoly se samolepkami pro všechny předškoláky. Sešit s obrázky traktorů a nákladáků je doplněn listy se samolepkami, které děti mohou nalepovat na příslušné obrázky se shodnými obrysy.
Krátké texty jim prozradí o strojích mnoho zajímavého.


Oblékačky s nálepkami - žlutá -
Udělejte si módní přehlídku u vás doma.
Holky POZOR! Udělejte si módní přehlídku u vás doma! Užijte si spoustu legrace! Vytvořte si nekonečné množství variant oblečení, kombinujte barvy i tvary a staňte se nejlepší návrhářkou! Co si obléknou tvoje modelky dnes?

Oblékačky s nálepkami - červená - Vytvořte si nekonečná množství variant oblečení, kombinujte barvy a tvary.

Knižní novinky 25.týdne

31. července 2012 v 21:08 Knižní novinky
Spejblovo politické obludárium - Politický a společenský život současnosti očima Spejbla, Hurvínka, Kateřiny a Máničky.Politický a společenský život současnosti aneb jak to vidí Spejbl, Hurvínek a jejich dámské protějšky.
Kniha obsahuje téměř 70 sloupků na nejrůznější témata, např.:

Elita národa

Sexy mozek

Hurvínek jde na lup

Šťabajzna se psem

Tahle země není pro starý

Papežovy kondomy

Jak mazánek s kolibříkem spapali bonboniérku


Koupit lze ZDE:


Život na nitkách aneb Jak to vidí pan Spejbl a Hurvínek

31. července 2012 v 21:07 Informace
ivot na nitkách aneb jak to vidí pan Spejbl a Hurvínek
Praha, 13. června 2012 - V Nakladatelství Fragment vychází již 20. 6. titul, který potěší všechny příznivce trefného humoru. Téměř 70 sloupků vyjadřuje bezprostředně a bez cenzury názory pana Spejbla a Hurvínka na současnou společnost a politickou scénu. Autorkou textů, které vycházejí již přes tři roky a u čtenářů se setkávají s velkou odezvou, není nikdo jiný než Helena Štáchová!
Již před více než třemi lety začala Helena Štáchová přispívat do deníku Metro sloupky, které jsou odrazem aktuální politické a společenské situace. Dle slov autorky poskytují politici tolik materiálu, že o témata opravdu není nouze. Články jsou o to zajímavější, že jde o pohled karikujícíma očima pana Spejbla a Hurvínka. Svou troškou přispívají také jejich dámské kolegyně Mánička a paní Kateřina.
"Humor je, když se přesto smějeme, pravil kdysi kdosi moudrý. A smát se natruc osudu, ze vzdoru, přes slzy nebo proto, že nám nic jiného nezbývá, to my, Češi, umíme. Nikdy se nevyrojilo tolik vtipů jako v časech, kdy nám nebylo nejlépe. Věrna této tradici jsem začala psát sloupky do Metra." Tak svou tvorbu komentuje autorka.
Každý příspěvek v knize dokreslují ilustrace malíře a karikaturisty Jiřího Slívy.
Popis: v_spejblovo_politicke_obludarium_202504-01
Anotace:
Politický a společenský život současnosti aneb jak to vidí Spejbl, Hurvínek a jejich dámské protějšky.
Kniha obsahuje téměř 70 sloupků na nejrůznější témata, např.:
Elita národa
Sexy mozek
Hurvínek jde na lup
Šťabajzna se psem
Tahle země není pro starý
Papežovy kondomy
Jak mazánek s kolibříkem spapali bonboniérku
125x195 mm, brož., 136 str., 149 Kč
Autorka: Helena Štáchová
Ukázka z knihy:
Vzdělání škodí - 26. 6. 2009
Hurvínek vztekle nakopne školní brašnu, která pamatuje jeho třiaosmdesát zbytečných školních let, zatímco Spejbl netečně pokračuje v luštění křížovky: "Neodbytný člověk na šest písmen," mumlá si, "ááá, už vím - otrava!" "To spíš učitel," opraví ho synáček. Otec zpozorní. "Kluku, co ti zase vadí na škole?" "Na škole nic," odsekne jeho ratolest, "budova je to pěkná, ale s učiteli se nedá vydržet. A to ještě chtějí vyšší platy!" "Synu, být v dnešní době učitelem je rizikové povolání, které si žádá zbrojní pas a nervy ze železa!" "A co my, školáci? Jen se dřeme a nám nedá nikdo nic!" kvílí kluk. "Ty se tak nadřeš," rozzlobí se hlava rodiny, "vždyť nic neumíš!" "Protože mě v té škole nic nenaučili!" vzteká se dál školák. "A jak by taky mohli, když sami nic neumí!" "Jak jsi zase na tohle přišel, Hurvínku?" "Třeba naše učitelka, ta se mě v jednom kuse na něco ptá!" žaluje Hurvajz. "A co ty?" vyzvídá Spejbl. "Nic! Nechám ji, ať si na to přijde sama!" "Ajajaj," zasténá nešťastný rodič v předtuše blížícího se vysvědčení, "to zas bude pohroma! To máš z toho, že se neučíš! Jestlipak víš, co bude z žáka, který se místo učení honí za mičudou?" "Milionář," odpoví chlapeček. "Kluku," vede si svou Spejbl, "prachy jsou sice fajn, ale takové vzdělání je k nezaplacení!" "Taky za něj nikomu pořádně neplatěj. Copak už jsi u nás viděl bohatýho intelektuála?" trumfuje syn…