KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Knižní novinky 43.týdne

22. listopadu 2011 v 21:31 |  Knižní novinky
Párty kuchařka pro kluky a holky - Chceš připravit super párty pro kamarády? Tato kniha přináší spoustu báječných receptů.
Chceš připravit super párty pro kamarády? Čarodějka Borůfka ti tentokrát přináší plný košík těch nejbáječnějších a nejkouzelnějších receptů pro tvou párty. Vybírat můžeš podle druhu oslavy nebo připravovaných dobrot. Kamarádi budou paf a o tvé skvělé párty se bude ještě dlouho vyprávět!

TÁTA - Ideální dárek pro novopečené otce! - Nevíš, co věnovat za dárek novopečenému otci? Praktické tipy pro mladé otce, jak co nejsnáze přestát den s miminkem!
Ideální dárek pro novopečené tatínky! TÁTA - Ideální dárek pro novopečené otce! je první příručka pro nastávající tatínky, které nezajímá pouze zázrak života, ale i to, jak se mezi přebalováním a krmením v klidu podívat v televizi na fotbal. Jak vypadat ležérně i s nosítkem nebo kočárkem. Zkrátka jak se dá co nejsnáze přestát den s miminem. Praktické tipy pro mladé otce - osvědčené a zaručeně politicky nekorektní!L. N. Tolstoj - Anna Karenina - Potřebuješ ušetřit čas i u čtení knížek? Sáhni po zkrácené verzi Anny Kareniny.
Kvůli své vášnivé lásce se rozhodla definitivně změnit svůj život a volit mezi salonním životem v nelásce a přirozeným právem na štěstí. Nechce dále tajit svůj milostný poměr a je odhodlána opustit muže a syna, ztratit své společenské postavení a čelit opovržení ze strany bývalých přátel a společnosti. Nový život jí však nepřináší to, po čem opravdu touží, a vír událostí vede její kroky na osudové nádraží… Skutečný příběh Anny Kareniny. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená verze Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!
Maxi křížovky na každý den - Patříš mezi náruživé luštitele? Můžeš si každý den vychutnat jednu křížovku!
Luštíte rádi? 365 křížovek, se kterými se rozhodně nebudete nudit. Křížovka na každý den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama