KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Bohové Olympu opět ožívají!

22. listopadu 2011 v 21:22 |  Informace
Bohové Olympu opět ožívají!
Praha, 3. listopadu 2011 - Na jaře 2012 se čeští fanoušci série Percy Jackson dočkají vydání českého překladu volného pokračování z pera spisovatele Ricka Riordana! Po velkém úspěchu série o mladém chlapci s krví bohů Percym přichází série Heroes of Olympus - "Bohové Olympu"!
V USA vyšel 4. října již druhý díl série Heroes of Olympus ‒ The Son of Neptune. U příležitosti jeho vydání se autor Rick Riordan vydal na sedmidenní "olympskou jízdu" po sedmi amerických městech.
Během těchto sedmi dnů se titul The Son of Neptune, vytištěný v nákladu 3 000 000 kusů, dostal na vrcholy hlavních žebříčků amerických bestsellerů! Riordan byl všude vítán s velkou slávou a jeho fanoušci byli často oblečeni ve stylu světa Percyho Jacksona.
Několik dnů po svém návratu okomentoval Rick Riordan svou cestu takto: "Během sedmi dnů jsem podepsal přes 25 000 knih. Jsem tak vděčný sponzorům každé akce, kteří dělají všechno pro plynulý průběh, a také fanouškům, kteří trpělivě a s porozuměním čekali ve frontě na podpis. Během cesty se událo mnoho skvělých okamžiků. Jeden chlapec mi dal římskou minci a popřál mi hodně štěstí. Jiný řekl, že děkuje Bohu, že mě seslal na zem, abych napsal takové knihy! Mnozí fanoušci se podělili o příběhy, které napsali, nebo o obrázky, které nakreslili. A kostýmy byly neuvěřitelné! Uvedení The Son of Neptune mělo obrovský úspěch, zdaleka největší úspěch mojí dosavadní kariéry."
Český překlad prvního dílu nové série vyjde v Nakladatelství Fragment pod názvem Bohové Olympu - Proroctví a čtenáři se na něj mohou těšit na jaře 2012!
Heroes of Olympus - The Lost Hero
  • New York Times bestseller; USA Today bestseller; Wall Street Journal bestseller; Indiebound bestseller; UK bestseller
  • Český překlad "Bohové Olympu - Proroctví" vychází v březnu 2012!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 swiss watches replica swiss watches replica | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:28 | Reagovat

A. Jell-o!
http://www.thesewatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama