KNIHA JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA A TO JE PRAVDA ODVĚKÁ.

Nabídka recenzních výtisků 12.týdne

4. dubna 2011 v 19:24 |  Knižní novinky


Výpravy do minulosti, tajemné záhady a příběhy plné napětí! Vychází další pokračování Klubu Tygrů a nové příběhy z edice Brána času - Klub Tygrů - Bezhlavý jezdec, Klub Tygrů - Palác stříbrných panterů, Brána času - Boj Černého rytíře a Brána času - Výprava za dinosaury.
V novém zábavním parku Hurikán nastalo pozdvižení. Objevuje se tu záhadný bezhlavý kovboj. Kdykoliv se jezdec bez tváře zjeví, dojde k nějaké katastrofě: k požáru ve westernovém městečku, k poruše na horské dráze, právě když na ní návštěvníci sedí hlavou dolů, nebo k poplachu v říši žraloků. Co svými činy sleduje? Na stopě mu jsou kamarádi z Klubu Tygrů - Biggi, Luk a Patrik. Jak je možné, že jim stále uniká? Vládne snad nadpřirozenými silami, nebo je celý neviditelný? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!


Kamarádi z Klubu Tygrů - Biggi, Luk a Patrik mají štěstí - mohou strávit část prázdnin v Indii. Jejich indický přítel jim svěřuje tajemství - v opuštěném maharádžově paláci uprostřed hluboké džungle žijí vzácní stříbrní panteři. Poklidný život nádherných šelem je však náhle ohrožen. V rozpadlých zdech paláce se totiž skrývá ještě jeden poklad, jehož se za každou cenu chtějí zmocnit chamtiví podvodníci. Jsou rozhodnuti brutálně odklidit mírumilovná zvířata z cesty. Podaří se Klubu Tygrů jejich odporné plány překazit? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!


Klub záhad je zpět! Zažij s Jupiterem, Vicky a Nickem nová dobrodružství. Profesoru Katzovi se na hradě Sokolí skála dostává do rukou zlaté středověké rytířské brnění. Ačkoliv je celé ze zlata, ze záhadného důvodu se začíná kus po kusu rozpadat. Důvodem musí být nějaká událost v minulosti. Vydej se s Jupem, Vicky a Nickem na novou cestu časem - tentokrát do středověku a pomoz jim odvrátit nebezpečí, které může ohrozit nynější dobu.

Klub záhad je zpět! Zažij s Jupiterem, Vicky a Nickem nová dobrodružství. Trojice se vydává do sklepení hradu Sokolí skála, kde se skrývá dosud neodhalené tajemství: brána času. Celá minulost je náhle na dosah! Tento objev chce zneužít šílenec jménem Lungati, který je kvůli svému hrůznému plánu posílá zpět do doby dinasaurů. Mají mu opatřit krev Tyranosaura Rexe. Pomůžeš Klubu záhad bezpečně se vrátit do současnosti a zmařit Lungatiho plány, které mohou ohrozit celé lidstvo?

Rady, jak se oblékat, líčit, chovat a spoustu dalších, ocení jistě každá holka, co chce být "in" - Buď in - jak být krásná, cool a další holčičiny...
Silniční provoz představuje pro malé děti nebezpečí. Naučte je, co která značka znamená a jak se bezpečně pohybovat na silnici s novými tituly - Dopravní výchova pro 1.-2. třídu a Dopravní výchova pro 3.-4. třídu.Chcete, aby vaše dítě jezdilo na kole bezpečně? Naučte je poznávat dopravní značky a pohybovat se na kole v silničním provozu! Součástí sešitu jsou samolepky s dopravními značkami.


Anglická gramatika přehledně a stále po ruce? To přináší novinka - Mluvme česky/Let´s speak Czech - přehledné tabulky gramatiky.Základní poučení o české gramatice v přehledných tabulkách. Sada obsahuje 6 přehledně uspořádaných anglicko-českých tabulek: - podstatná jména - přídavná jména a číslovky - zájmena - slovesné časy a slovesný způsob - nepravidelná slovesa, vid, slovesné vazby a slovosled - vyjádření času a prostoru Tabulky doplňují učebnici Mluvme česky / Let's Speak Czech a dobře poslouží všem, kteří se chtějí naučit dobře česky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | 5. dubna 2011 v 12:35 | Reagovat

povedenej blog,taky rád čtu.

2 bridesmaid beach dresses bridesmaid beach dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 17:53 | Reagovat

Very inspirational post! Thank you!.
http://www.threedress.com/

3 beach wedding gown beach wedding gown | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 4:50 | Reagovat

even more about this are at .
http://www.weredress.com/Green-Bridesmaid-Dresses.html

4 fake patek philippe grand complications watches fake patek philippe grand complications watches | E-mail | Web | 26. března 2013 v 6:09 | Reagovat

It posts like this that keep me coming back and checking this site regularly, thanks for the info!.
http://www.latewatches.com/breitling-airwolf.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama